Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
cornmencita
Posty: 11
Rejestracja: 2017-01-01, 19:12
Lokalizacja: Ustka
Model Explorera: 93' 4.0 OHV

Siemanko ! Fotki !

2017-01-01, 19:43

Witam Towarzystwo!

Jestem Rafał, mieszkam w Ustce, w tym roku skończyłem trzyletni remont/restauracje Gaza 69A z silnikiem od wołgi 21 z głowica od wołgi 24 tak zwana Gazo-Wołga. Udzielałem się trochę na forum Gaza na Rajdach 4x4. Ten sam nick co tu. Na Facebooku tez cornmencita. Wiem ze debilny nick ale kto mi co zrobi? ;-)

Tak wiec skończyłem remontować Gaza i nudzi mi się, a grzebać lubię i chyba muszę :-D

Kolejny projekt będzie obejmował zbudowanie pickupa wzorowanego stylistycznie na Dodge'u Power Wagon z roku 1954 roku. Inaczej zwany jako Flatfender PW. W Polsce bez szansy aby zakupić coś takiego, ale wyczaiłem na stronie Drive.ru ze kolesie motają pickupy na bazie budy z Zila 157 albo Gaza 51 - czyli polski Lublinek (ale nie ten nowy kanciak tylko taki stary z długim ryjkiem)

Szukałem sporo takiej kabiny, chodliwy temat - ciężko dostać dobra, kolesie je biorą na Hot Rody wiec wsio już pozamiatane i powykupywane,
Az trafił się ciekawy temat w okolicach Raciborza. Niejaki Arek z wystawił na OLX kabinę. No fajna, fajna, ale co ciekawe - do sprzedaży jest dołączone podwozie z silnikiem kompletne od Explozji 1996 rok z silnikiem 4.0 OHV. Zna ktoś auto z tych okolic które było zdemontowane ?

Widze ze się fajnie tu trzymacie, i super, będę wpadał od czasu do czasu. Na pewno będę Was nieraz prosił o pomoc w kilku tematach.
Będę chciał np maxymalnie odchodzić wiązki elektryczna EFI oraz w kabinie ze względu na spartański charakter Pickupa.

Pozdrawiam
Rafal
Ostatnio zmieniony 2017-01-02, 11:34 przez cornmencita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Siemanko !

2017-01-02, 07:37

sie ma bede śledzić wszystkie postępy fajny pomysł 96 EFI to najbardziej udany model i dobra baza jak by co służę pomocą
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
Moderator starwind
Moderator
Posty: 4858
Rejestracja: 2008-08-12, 20:49
Lokalizacja: Malbork
Model Explorera: '96 3" lift 32"BFG MT
Kontakt: Google+

Re: Siemanko !

2017-01-02, 07:59

cześć :)

powodzenia :) pomysł fajny zobaczymy co wyjdzie :)
Niech Moc Będzie z Nami :lol:
Adam

cornmencita
Posty: 11
Rejestracja: 2017-01-01, 19:12
Lokalizacja: Ustka
Model Explorera: 93' 4.0 OHV

Re: Siemanko ! Fotka

2017-01-02, 11:32

Dzieki za przyjazne przywitanie, Bardzo dziekuje za chec pomocy, projekt dla wielu wlacznie z moja zona wydaje sie nie miec sensu, dla mnie ma. Ponizej mala zajawka - skonczony projekt - restauracja Gazika i na dole ja, moja kobita i nasze obecne odpychadlo:
Pozdro,
Raf

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Powitania”