Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Re: PROPOZYCJE PODZIAŁU FORUM NA DZIAŁY

2008-03-24, 22:22

I tu jest pies pogrzebany... myślę, i zapodałem to już gdzie trza, że należy coś takiego zrobić na naszej www i tam takie rzeczy wsadzić... co by każdy miał pod ręką...

taka encyklopedia wiedzy spisana przez forumowiczów... każdy coś dorzuci coś od siebie - naprawa czegoś, przerobienie... ze zdjęciami.

I nawet takie opisy co było robione jak to ostatnio robil Daniel

a naprawy swoich pieszczoch też można opisać co by inni mieli później łatwiej.
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

Pa100

Re: PROPOZYCJE PODZIAŁU FORUM NA DZIAŁY

2008-03-26, 14:39

A może dodać to jako osobny dział z nazwą artykuły . Ktoś ( głównie chodzi mi tu o tych bardziej doświadczonych ) zabierając się za jakąś naprawę , ulepszenie lub cokolwiek innego przy swoim EXPLO mógłby opisać po kolei co i jak fajnie gdyby dodał zdjęcia np z zaznaczeniem kolejności wykonywanych czynności . Dodać swoje doświadczenia oraz napotkane problemy .

Np. Wymiana termostatu .

i po kolei jakie narzędzia są potrzebne w co trzeba się zaopatrzeć , co należy najpierw zdjąć , gdzie przycisnąć co podważyć itp .

wymaga to może trochę pracy ale efekt super i dzieki niemu ( ci mniej kumaci ) mogą się zdecydować czy poradzą sobie sami czy jednak nie obejdzie się bez fachowca .

W tej chwili też co prawda można niektóre rzeczy wyłuskać z postów ale pojedyńczy artykuł dużo łatwiej znaleźć , przeczytać czy nawet wydrukować .

Wróć do „SPRAWY ZWIĄZANE Z DZIAŁANIEM FORUM”