Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Pa100

Stworzenie linku z forum do strony głównej

2008-09-16, 14:02

Mam taką propozycję aby utworzyć link z forum do strony głównej . Coś np w stylu : FAQ , Regulamin , Szukaj itp. Bo klikniecie na Logo klubu przenosi nas na stronę główną forum , natomiast nic nie przekierowuje nas na : http://www.explorerclubpolska.com a szkoda , bo gdyby ktoś tu się "zabłąkał" mógłby też się czegoś ciekawego dowiedzieć z nowopowstałej strony klubowej . Nawet nam ułatwi to trochę nawigację . Coś na zasadzie ze strony głównej na forum a z forum na stronę główną .

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: Stworzenie linku z forum do strony głównej

2008-09-16, 14:10

na stronce jest już link do forum w górnym menu, więc jeden "kierunek" macie już z głowy
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Pa100

Re: Stworzenie linku z forum do strony głównej

2008-09-16, 14:12

Ten oczywiście zauważyłem , teraz fajnie jeszcze zrobić w odwrotną stronę :-) :-)

nemrod

Re: Stworzenie linku z forum do strony głównej

2008-09-16, 14:40

Mam taką propozycję aby utworzyć link z forum do strony głównej . Coś np w stylu : FAQ , Regulamin ,
popieram,
Może nawet lepiej wykorzystać logo bo na stronę główną forum skieruje nas link pod logiem (nad ramkami) lub pod ramkami :D

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Stworzenie linku z forum do strony głównej

2008-09-16, 14:44

logo pozostawilbym w spokoju jako ze juz sporo osob nauczylo sie w ten sposob albo wracac na strone glowna forum albo odswiezac strone forum.

dodanie do menu w okolicach faq, regulamin itd jest mozliwe - trzeba podlubac w zrodlach forum.
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Pa100

Re: Stworzenie linku z forum do strony głównej

2008-09-16, 14:56

W sumie duże logo na górze po lewej stronie najlepiej by się do tego nadało , lecz jak Radek zauważył większość z nas już odruchowo na niego klika aby dostać się na główną stronę forum .

Chyba , żeby zrobić coś a'la odbicie lustrzane i jedno na forum a drugie na stronkę . Oczywiście tak aby było dość czytelne i jednoznaczne ( powiedzmy pod jednym zostawić napis EXPLORER CLUB POLSKA , a pod drugim FORUM ). Nie wiem co prawda jakby to wygladało od strony estetycznej .

Zaznaczam , że jest to tylko luźna propozycja .

nemrod

Re: Stworzenie linku z forum do strony głównej

2008-09-16, 15:23

logo pozostawilbym w spokoju jako ze juz sporo osob nauczylo sie w ten sposob albo wracac na strone glowna forum albo odswiezac strone forum.
do głowy by mi to nie przyszło :D
ale
dodanie do menu w okolicach faq, regulamin itd jest mozliwe - trzeba podlubac w zrodlach forum
też będzie dobre

Awatar użytkownika
Moderator starwind
Moderator
Posty: 4858
Rejestracja: 2008-08-12, 20:49
Lokalizacja: Malbork
Model Explorera: '96 3" lift 32"BFG MT
Kontakt: Google+

Re: Stworzenie linku z forum do strony głównej

2008-09-16, 15:43

W sumie duże logo na górze po lewej stronie najlepiej by się do tego nadało , lecz jak Radek zauważył większość z nas już odruchowo na niego klika aby dostać się na główną stronę forum .
zgadzam się ja korzystam non stop :grin:
Niech Moc Będzie z Nami :lol:
Adam

Awatar użytkownika
fotomysz
Posty: 2359
Rejestracja: 2007-11-04, 11:32
Lokalizacja: Łódź
Kontakt: Strona WWW

Re: Stworzenie linku z forum do strony głównej

2008-09-16, 22:29

Jednak ja uważam iż najbardziej logicznym jest kliknięcie w logo i przekierowanie na stronę główną Klubu a nie forum, jest to chyba już taka nie pisana zasada na wiekszości witryn, a ci co wykożystywali to inaczej zrozumią i się przyzwyczają.
Natomiast nowi i przypadkowi goście tak bedą szukali strony głównej klubu ;P
Explorer '99 4.0L V6 + LPG, zawiecha +2" up .......... na razie :P
SHREK '09 4.0 V6 OHV :D
Stworzyłem POTWORA ;P
Miał być jeszce Sport ale się nie udalo :P więc jest SHREK

Wróć do „SPRAWY ZWIĄZANE Z DZIAŁANIEM FORUM”