Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
MateuszEX1
Posty: 189
Rejestracja: 2012-04-21, 19:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czesc w Czwartek będę w Szczecinie - chciałbym sie spotkać.

2012-12-18, 20:53

grom to bardziej do spotów jako temat niż tutaj ale poleciał pw.

Awatar użytkownika
grom
Posty: 12
Rejestracja: 2012-11-10, 18:58
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt: Strona WWW

Re: Czesc w Czwartek będę w Szczecinie - chciałbym sie spotkać.

2012-12-18, 22:52

Dzieki za przesuniecie tematu - mam okropnie malo czasu na wszystko - szkoda - wiec nie wiedzialem ze mamy tu taki dzial na forum - ale ok. Wiesz spokojnie miejsce dowolne moze byc w centrum - godziny juz jednak mi sie zmienily napewno nie moze to byc miedzy 13 a 16:30 bo mam je zajete na amen a tak moge dojechac w calym szczecinie gdzie bedzie trzeba. Ciekawe czy ktos z EX sie przylaczy - moze jakas kawe na 1 spotkaniu sie wypije. Moze w centrum - kawka na aleji fontan - jazdy nie bedzie ale sie poznamy - heh - a to tez fajnie - chwilke pogadac wymienic sie numerami i obaczyc autka z Zachodniopomorskiego. Taki spot - nielot. Zaczyn dobry do dalszych imprezek w regionie. :)
Pozdrawiam
Grzesiek
Ostatnio zmieniony 2012-12-18, 22:55 przez grom, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MłodySmok
Posty: 48
Rejestracja: 2012-07-21, 20:33
Lokalizacja: Arhem/NL

Re: Czesc w Czwartek będę w Szczecinie - chciałbym sie spotkać.

2012-12-19, 09:18

Chciałbym wiedzieć co i jak z moim Ex
Ty lepiej się nie pytaj co jest z Twoim EX - bo aż się pewnie będzie chciało płakać ile trzeba będzie jeszcze wydać ;)
„Tylko Chuck Norris potrafi wymienic rozrzad w SOHC bez wyjmowania silnika...” - vicking87140

A Ojciec Mateusz nie potrzebuje Explorera...

Wróć do „Zloty i Spotkania”