Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
miki666

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-25, 15:38

miki666, w gronie explomaniaków zawsze jest PIĘKNIE !!!
ale strzeliłem gafe :oops: :oops: :oops: :oops:

Awatar użytkownika
Klubowicz lekwp
Klubowicz
Posty: 1412
Rejestracja: 2007-08-19, 09:23
Lokalizacja: Częstochowa
Model Explorera: Ex I 1993 ,1994

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-25, 17:32

Czarek nie martw się , jeszcze dla Ciebie zaświeci malinowe słońce. ;-)
Ostatnio zmieniony 2012-06-25, 17:40 przez lekwp, łącznie zmieniany 2 razy.
Waldemar

Awatar użytkownika
explorer_u2
Posty: 524
Rejestracja: 2011-01-03, 22:47
Lokalizacja: Katowice

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-25, 18:38

załoga explorer_u2... wieczorne opowieści "chudego" o ich bernardynce doprowadzały do płaczu ze śmiechu :evil: a jego swoboda w poruszaniu się pod Exem jest niesamowita :-P
Jak sam widziałeś wiekszość napraw przeprowadzam bez lewarka i kanału, a w miejscu koła zapasowego da sie nawet usiąść - sprawdziłem co by nie było :evil: . To już ustaliliśmy dlaczego mówią mi "hudy"

Radek mam prośbę jak znajdziesz chwile to prosze o zdjęcia z molo z banerem - tylko nie to gdzie moją córke zjada pies Roberta w pełnej rozdzielczości i zdjęcie nas wszystkich z exami bez gościa na pierwszym planie.

Awatar użytkownika
bondek
Posty: 771
Rejestracja: 2007-08-08, 11:09
Lokalizacja: Nie z tej ziemi :)
Model Explorera: Ex'98 4,0 U2

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-25, 20:58

Zamiast koła zapasowego.. KOŁO BLUESA :)

Awatar użytkownika
cypherr
Posty: 103
Rejestracja: 2012-02-19, 16:57
Lokalizacja: Łódź

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-25, 22:12

Spokojnie Przemek
Patryk, ale spoko ;-)
Oczywiście, Patryk. To już chyba brak alko we krwi, albo brak waszej kawy :-D

Kilka fotek od nas:

https://picasaweb.google.com/1101678281 ... directlink

Awatar użytkownika
Robert Kamyk
Posty: 3073
Rejestracja: 2009-04-10, 20:07
Lokalizacja: Warka
Model Explorera: BRAK

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-26, 07:44

Radek mam prośbę jak znajdziesz chwile to prosze o zdjęcia z molo z banerem - tylko nie to gdzie moją córke zjada pies Roberta
Hudy... nasz pies... nasz... Patryk ma mu dziarę zrobić "RED EFK"... :-P

:-P :-P
Za późno...
Obrazek
... jest dopiero po śmierci...

Fon: 508212090
Robert

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-26, 08:04

Radek mam prośbę jak znajdziesz chwile to prosze o zdjęcia z molo z banerem - tylko nie to gdzie moją córke zjada pies Roberta w pełnej rozdzielczości i zdjęcie nas wszystkich z exami bez gościa na pierwszym planie.
poszło na maila :)
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
qubi
Posty: 158
Rejestracja: 2010-01-27, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-26, 19:15

OK to parę słów podsumowania od naszej załogi.
Przyjechaliśmy w sobotę rano, więc ciężko nam wypowiadać się odnośnie piątkowej części zlotu - zapewne wiele straciliśmy nie będąc na koncercie i z tego w pełni sobie zdajemy sprawę. Co nam się podobało to parada ulicami Płocka, zorganizowanie prezentacji aut na rynku, duże ukłony dla sponsorów zlotu za paczki i nagrody rajdowe - pakiety mocno wypasione (bardzo fajne bezrękawniki, okulary przeciwsłoneczne i wiele innych bajerów - duży sponsor jak american parts to i nagrody konkretne), miejsce kempingu, a raczej właściciele też nie okazali się tacy jak w linkach wyżej - przynajmniej my nie mieliśmy z nimi żadnych przyjemności :) . Ale i łyżka dziegciu też będzie, plan godzinowy imprezy, który był przygotowany nijak się nie miał do rzeczywistości - a niestety przy naszych załogach z dzieciakami ma to bardzo duże znaczenie, choćby banalna sprawa posiłków, musieliśmy przetrzymać w sobotę dzieciaki bez obiadu do późnego wieczora. Był też zgrzyt związany z trasą "offroadową" - mieliśmy przyjemność spotkać się z Panami ze straży leśnej, szczęśliwie okazali się ludźmi ze zdrowym rozsądkiem i normalnym podejściem do sytuacji. Szkoda, bo Decania deklarował pomoc w ułożeniu trasy, a jak się później wieczorem okazało, tereny dookoła są wręcz stworzone do zrobienia fajnego lajtowego terenowego roadbooka, niekoniecznie ulicami Płocka :)
Co nas zabolało też (piszę teraz w imieniu obecnych na zlocie klubowiczy EFK) to sytuacja w jaki sposób zostawiono nas na rynku - cześć moparowa zlotu po prostu odjechała, bo nasze załogi poszły z dzieciakami na obiad i gdy wróciliśmy na rynek - zostaliśmy tylko z naszymi exami - co w sumie finalnie wyszło nam na dobre :D bo pojechaliśmy zrobić wieczorną sesję zdjęciową w okolicach molo.
Podsumowując - impreza ma szansę stać się naprawdę dużym zlotem amerykańskich aut, kilka klasyków skrzydlatych przyjechało w ostatniej chwili bo parę godzin wcześniej przypadkiem przeczytali o zlocie - więc w przyszłym roku pewnie przyjadą większa ekipą. Ale jest wg mnie jeden podstawowy warunek. Powinien to być zlot aut amerykańskich, a nie tylko forum moparów, bo tak się po części czuliśmy (explorerowcy) jako uczestnicy tej imprezy.
Dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony weekend. Jeśli komuś się ode mnie oberwało w kilku słowach - proszę o wybaczenie, ale dzieciaki dla mnie są bardzo ważne.

P.S.
przy rachunku za pole namiotowe policzono nam za wjazd auta... chyba nie było amerykańskie :D
Przepraszam, że cytuję w całości, ale łatwiej będzie się odnieść.

Na wstępie w imieniu organizatorów chciałbym wszytkim explorkowcom podziękować za tak liczne przybycie i wspólną zabawę. Cieszę się, że ogólne wrażenie zlotu jest pozytywne, gdyż motywuje to do jeszcze większego zaangażowania w przyszłym roku.

Radku, jeśli pozwolisz chciałbym odnieść się do Twoich uwag:

Plan godzinowy faktycznie lekko zawalił, jednak głównie przez opóźnienie na starcie rajdu - dużo załóg miało problem rano ze znalezieniem czynnego kierowcy, więc powstało spore opóźnienie. Zakładaliśmy, że załogi rajdowe wrócą najpóźniej ok 16 - wówczas byłby spokojnie czas na obiad przed paradą.

Jeśli chodzi o powrót z Rynku, to ja sam i kilka osób jeszcze 15 min przed odjazdem chodziłem po placu i mówiłem, że za kwadrans się zbieramy, ale nie wracamy w kolumnie, więc kto chce może zostać dłużej. Byłem przekonany, że zostaliście celowo na obiad, spacer czy cośkolwiek innego. Przykro mi, że zaszło takie nieporozumienie.

Trasa offroad powstała z pomocą kolegi Sebastiana (był na Rynku czarnym Wranglerem), jednak w ostatniej niemal chwili musieliśmy trasę zmienić, gdyż nie udało się dogadać z właścicielem wybranego terenu co do stawki. Decania - nie gniewaj się, że nie skorzystałem z Twojej pomocy, ale jakoś tak wyszło, że Sebek odezwał się z gotowym pomysłem i tak już zostało. W przyszłym roku połączymy siły, żeby część offroad była lepsza.

Na końcu chciałbym prosić o wyjaśnienie, dlaczego uważasz Radku, że impreza była "moparowa"? To jest Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich w ogóle, nie tylko moparów, tak było w zeszłym roku, w tym także i tak samo będzie w latach przyszłych. Zaprosiliśmy różne kluby, były różne auta ze wszystkich koncernów - Fordy, Lincolny, Chevrolety, Pontiac'i itd... Wręcz powiedziałbym, że innch marek było więcej, niż moparów...

Tak czy inaczej bardzo mi miło że byliście i dziękuję zarazem za konstruktywną krytykę, na pewno pomoże nam w przyszłym roku zrobić jeszcze lepszy, III Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich, na który już teraz serdecznie zapraszam!
Ostatnio zmieniony 2012-06-26, 19:16 przez qubi, łącznie zmieniany 1 raz.
Litr benzyny wlej do żył, żebyś zły i twardy był

Tel: 794 515 220

Trochę bardziej "fordziarz", bo na podwórku Lincoln Mark VIII

Awatar użytkownika
explorer_u2
Posty: 524
Rejestracja: 2011-01-03, 22:47
Lokalizacja: Katowice

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-26, 19:43

bondek, zdjątko nr 21 z chmurką na niebie :sugoi:

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-26, 19:51

hehehe chudy znowu coś przegapiłeś :D zdjęcie już ze 3 strony wcześniej było wstawione :P
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
explorer_u2
Posty: 524
Rejestracja: 2011-01-03, 22:47
Lokalizacja: Katowice

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-26, 20:20

nie no ... Twoje widziałem ale jakoś tak bez skojarzeń . Standart tylko sie obróce a coś mnie omija ciekawego. Obiecuje więcej nie pije szcególnie nalewek własnej produkcji... i w tym miejscu pozdrawiam Krzyśka i przepraszamy ale nie dał bym rady po dalszej zabawie w Białce dojechać do domu :cry:

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-26, 20:25

hehehehehe spoko, machnąłbyś dwie długości jeziora pontonem i organizm jak nowy :D
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
explorer_u2
Posty: 524
Rejestracja: 2011-01-03, 22:47
Lokalizacja: Katowice

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-26, 20:31

taa.. więcej z jedym wiosłem nie pływam :dupa:
i coś o zlocie :
http://www.tp.com.pl/zdjecia/amerykany- ... locku.html
sie doczekał właściciel i jego brudny ex... :-P :-P :-P
Na wszelkie pytania i watpliwości odpowiadam - to było świerze błoto nie wiozłem z wiaderkiem z domu... :mrgreen:
Patryk zerkniesz w papierowe wydanie tego tygodnika z wczoraj ?
Ostatnio zmieniony 2012-06-27, 05:58 przez explorer_u2, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
decania
Posty: 3370
Rejestracja: 2011-08-11, 21:15
Lokalizacja: Płock
Kontakt: Strona WWW

Re: II Świętojański Zlot Samochodów Amerykańskich Płock 22-24.06

2012-06-27, 12:48

Właśnie byłem w prasowym sklepiku i rzuciłem okiem. Niestety szkoda na to mi było 2 zeta bo tekstu raptem 10 linijek i jedna fotka. Do tego wszystko o mercach a o amerykanach ani słowa. Nie mówiąc już o takich wynalazkach jak Explorery :-/
Patryk
723-371-234


Wróć do „Zloty i Spotkania”