Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z <span style="color: #ff3300">ceną i minimum jednym zdjęciem</span>. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem!
Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazd&oacute;w, jak r&oacute;wnież samochod&oacute;w na części, oraz gł&oacute;wnych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc.
Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie og&oacute;lnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu r&oacute;wnież zdjęcie tego elementu.
Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych element&oacute;w typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., kt&oacute;rych stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem:
REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Awatar użytkownika
PLAYAUTO
Posty: 417
Rejestracja: 2011-05-04, 20:11
Lokalizacja: Warszawa/Tarnopol

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-21, 18:27

Rafbor ty się piszesz na to bo ja bym wszedł w ten układ mamy podobny pomysł tylko ja już wdrożony .
Jacek ja w to wchodzę dogadaj z Rafborem i możemy startować potem kogoś się dobierze. Mi tez by się szybko podest przydał a puki mam możliwość gdzieś gotowe załatwić było by dobrze zacząć. Dogadaj koniecznie z właścicielem żeby nie było jak coś zainwestujemy że nam czynsz dowali albo podziękuje i zostaniemy na lodzie.

Awatar użytkownika
Klubowicz RAFBOR
Klubowicz
Posty: 6093
Rejestracja: 2008-06-11, 13:12
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-21, 19:52

na ja mówiłem że sie mogę dorzucić :-D . Co prawda większość pierdółek robię u siebie w garażu podziemnym, ale czasem bym mógł coś pogrzebać gdzieś dalej, tym bardziej jak by mi trzeba było coś podtrzymać itd, bo nie wszystko sie da samemu niestety, a ja mam córkę :-D
Pozdrawiam
Rafal
503 185 961 jak nie odbiorę to oddzwonię

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-21, 20:48

A mi jeszcze nie trzeba nic podtrzymywać :-P :-D :-D

No to ja przy najbliższej okazji (może w ten weekend jak pojadę) dogaduję szczegóły na miejscu.

A jeszcze jednego potrzeba i wtedy będzie po stówce na głowę , następnie spotkanie integracyjne, potem ze dwa dni kaca i dłubiemy. :-)
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-21, 20:53

A mi jeszcze nie trzeba nic podtrzymywać :-P :-D :-D

No to ja przy najbliższej okazji (może w ten weekend jak pojadę) dogaduję szczegóły na miejscu.

A jeszcze jednego potrzeba i wtedy będzie po stówce na głowę , następnie spotkanie integracyjne,dogranie zasad potem ze dwa dni kaca i dłubiemy. :-)

Jeden chętny wystąp - zbliża się koniec naboru ;-)
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
PLAYAUTO
Posty: 417
Rejestracja: 2011-05-04, 20:11
Lokalizacja: Warszawa/Tarnopol

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-21, 21:43

Rafbor i Ja mamy wolne i możemy podlecieć do ciebie nie wiem jak ten kolega trzeci . I nie wiem czy lifta nie będe chciał wsadzić bo może jutro będę miał już cały . Jacek te przedłużki byś mi gdzieś ogarnął do amorka .

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-21, 22:03

Jutro powinienem już wiedzieć czy jadę na weekend.
Przedłużki to powiem ci co i jak.
A czekam na pw od trzeciego - pewnie rano odpisze.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
PLAYAUTO
Posty: 417
Rejestracja: 2011-05-04, 20:11
Lokalizacja: Warszawa/Tarnopol

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-21, 22:17

No to ok daj mi na PW jak to ma wyglądać albo jakiś schemat cobym mógł tokarzowi dać

Awatar użytkownika
decania
Posty: 3370
Rejestracja: 2011-08-11, 21:15
Lokalizacja: Płock
Kontakt: Strona WWW

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-23, 12:08

Kto jeszcze? Nie wstydzic się! Jeszcze ze 20 osób i może będę mógł sobie pozwolić na członkstwo bo na razie to lipa :-(
Patryk
723-371-234

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-23, 18:29

A więc konkrety.
Jestem po rozmowie z właścicielem.
Ja decyduję co i z kim tu będę robił, mogę nawet agencje towarzyską otwierać gratisową :-D
On ma po prostu otrzymywać terminowo ustaloną zapłatę.
Możemy robić autka i inne pierdoły ale pod warunkiem że nie jest to żadna działalność gospodarczo zarobkowa (wtedy trzeba by robić na innych zasadach, opłatach itp. pełny legal.
Nie jest to wykluczone kiedyś, ale my chcemy mieć za małe pieniądze warsztat dla naszych celów hobbistycznych, przynajmniej do czasu jak nam się zachce i sytuacja pozwoli doinwestować w coś.

Plan jest taki:
Cztery osoby chętne do opłat po 100 + prąd.

Teoretycznie jest nas już trzy osoby z klubu nie licząc mnie, oraz jest osoba zainteresowana z poza klubu jako czwarta.

Jeżeli ktoś od nas ma chęć wskoczyć jeszcze na miejsce osoby z poza naszego klubu to proponuję się streszczać do np. wtorku 27.11.

Musimy się jeszcze spotkać któregoś dnia na miejscu w celach organizacyjnych oraz porządkowo gospodarczych. Trzeba co nie co poprzestawiać, przemeblować, zrobić stanowiska pracy, szafki na narzędzia każdego , coś tam podłączyć, np dodatkowe gniazda, lampy (wszystko jest) itp.

Ja jutro tam jadę z rana i pewnie od godz. 9-tej będę cały czas na miejscu, do wieczora.

resztę info zaraz wysyłam na pw do zadeklarowanych osób.
Ostatnio zmieniony 2012-11-23, 18:57 przez jacek4, łącznie zmieniany 1 raz.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-23, 21:21

Rafał - chyba coś z PW masz nie teges - wysyłałem 2 razy i cały czas mi wisi w : "do wysłania"
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Klubowicz RAFBOR
Klubowicz
Posty: 6093
Rejestracja: 2008-06-11, 13:12
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-23, 21:25

taaak? a Od Playauto dostaje :)
Pozdrawiam
Rafal
503 185 961 jak nie odbiorę to oddzwonię

Awatar użytkownika
PLAYAUTO
Posty: 417
Rejestracja: 2011-05-04, 20:11
Lokalizacja: Warszawa/Tarnopol

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-23, 21:40

Jacek tam podlicznik jest 1F czy 3F przelicz jak będzisz ile gniazd i włączników potrzeba gdzie lampy i ile mam takie 2x36W powinny wystarczyc podjechał byś do mnie to blat i stelarz od stołu byś zabrał tam bo niemam czym zabrac

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-23, 22:55

1F i 3F, blaty też mam już na miejscu z nowych solidnych blatów kuchennych - silnik wytrzyma. :-D

No a resztę co masz to też zwieziemy, tylko jak się zbierzemy to na 2-3 furki podjedziemy.
Lampy są na dwie dłuugieee świetlówy to się da pod sufit, a mniejsze nad stoły robocze przy każdym stanowisku.
Mam jeszcze parę hallo, to będzie światło punktowe do bardziej precyzyjnych robótek (np. do składania łożyska igiełkowego jak się rozsypie) :-D

Mam jakieś stelaże do stołów, i regały do których tylko półki podocinam.
I - czajnik audio tv płyta kuchenna i piekarnik z termoobiegiem,grill fotele ława kieliszki i pojemnik na puste butelki i puszki :-P
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
PLAYAUTO
Posty: 417
Rejestracja: 2011-05-04, 20:11
Lokalizacja: Warszawa/Tarnopol

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-24, 00:49

Ode mnie można zabrać (bo i tak sie przeprowadzam i by zostało nowym właścicielom z mebli fotele,łóżko regał prawie nowy stół kuchenny chyba lodówka Amica .
do tego mam kuchnie dużą metalową do ogrzewania idealna szafę metalową stelaż 2m do stołu z blatem kuchennym. Komputer , itp . Mam graciarni trochę będzie z czego wybrać . Nawet chłodnie 600L. jak trzeba zajdę.

Awatar użytkownika
Klubowicz Speedo
Klubowicz
Posty: 1109
Rejestracja: 2010-05-16, 15:05
Lokalizacja: lubuskie
Model Explorera: 2001 Sport Trac

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-24, 06:05

Rafał - chyba coś z PW masz nie teges - wysyłałem 2 razy i cały czas mi wisi w : "do wysłania"
teges teges, zawsze wisi w "do wyslania" zanim zainteresowany nie odczyta :> po tym mozna sobie sprawdzic czy przeczytal, jak przeczyta to bedzie w "wyslane"
Pozdrawiam
Speedo

Obrazek

Wróć do „REKLAMA”