Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z <span style="color: #ff3300">ceną i minimum jednym zdjęciem</span>. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem!
Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazd&oacute;w, jak r&oacute;wnież samochod&oacute;w na części, oraz gł&oacute;wnych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc.
Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie og&oacute;lnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu r&oacute;wnież zdjęcie tego elementu.
Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych element&oacute;w typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., kt&oacute;rych stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem:
REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-13, 18:02

A teraz koniec afer i awantur proszę merytorycznie w sprawie hali bo tego dotyczył topik.
ale bo ??? jesteśmy w kasztanach i w związku z powyższy można o dupie marynii pisać.

poza tym już Ci pisałem parę razy, zapoznaj się trochę z historią klubu, forum, a nie piszesz co Ci się na klawiaturę nawinie. Tak popieprzyć to sobie każdy potrafi...
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-13, 18:19

to działaj chłopie działaj, bo jak na razie poza gadaniem nic nie wniosłeś do tego klubu. No chyba, że wasze wspólne wypady i zabawa w lesie zaliczają się do kategorii działania "na rzecz klubu".
Co ja zrobiłem to moje i nic ci do tego, bo pojęcia o tym zielonego nie masz. Dzieli Cię jeszcze galaktyka od tego co było do tej pory zrobione.

Co do przyszłości, to wraz z rezygnacją Radka kończy się pewien rozdział tego forum i klubu.

Macie pole do popisu i okazję do udowodnienia, że jesteście w stanie ten klub postawić na nogi. Prawdziwe "ikony" tego klubu już dawno zniknęły w przeszłości, a ci którzy pozostali i tak trzymają się w cieniu.

Nie mam zamiaru dłużej uskuteczniać przepychanek słownych, bo mi szkoda na to energii. Chętnie wam ustąpię pola i poczekam w milczeniu na efekty.

Jedna mam tylko radę - zanim kogoś skrytykujesz i będziesz sobie nim buty wycierał, zadaj sobie odrobinę wysiłku i sprawdź co ten ktoś zrobił w danym temacie.

pozdrawiam
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Awatar użytkownika
Klubowicz RAFBOR
Klubowicz
Posty: 6093
Rejestracja: 2008-06-11, 13:12
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-13, 18:22

Jak dobrze wiecie admin abdykował. Nastały mroczne czasy rządów niczym nie skrępowanych, żądnych "krwi" moderatorów. Nie myślcie że można będzie pisać co się komu podoba. Porządek musi być.... :mrgreen:
A tak na poważnie, to mam nadzieję że ci co najgłośniej krzyczą pierwsi będą stali w kolejce do członkostwa i corocznych opłat klubowych :)
Pozdrawiam
Rafal
503 185 961 jak nie odbiorę to oddzwonię

Awatar użytkownika
PLAYAUTO
Posty: 417
Rejestracja: 2011-05-04, 20:11
Lokalizacja: Warszawa/Tarnopol

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-13, 18:23

Mnie nie obchodzi co było( bo o tym głośno nikt nie gada) tylko to co jest a to wszyscy widzą co jest................ To jest topik o hali więc piszmy o hali .
Ja nie mam nic sobie do zarzucenia co do opłat pisałem i w odpowiedzi usłyszałem że póki co przyjęć nie ma.

Co do prac na rzecz tego klubu też nie widzę problemu .

Hubi ja przynajmniej coś organizuje z chłopakami a nie lansuje sie terenówka po Marszłkowskiej i dużo gadam. Żebyż ty tylko w ¼ przelatał w terenie co ja i miał o tym wiedze to pogadamy a na tą chwile to nie widzę tematu .
Tworzyłeś ten klub kiedyś to rób to teraz a nie szukaj dziury w całym i krytykuj innych. Wszyscy widzą że źle się dzieje i pomyślmy razem co zrobić żeby było lepiej a nie coraz gorzej. Takim działaniem to nowych członków nie przybywa i propagowania tego modelu też nie zrobimy.
Ostatnio zmieniony 2013-02-13, 18:39 przez PLAYAUTO, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-13, 18:24

Panie Adminie .
błąd...
. To jest topik o hali a nie o pisaniu pierdoł
a czego dotyczy topik nie ma znaczenia, jest w kasztanach więc można kasztanić.
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-13, 18:32

Hubi - mógłbyś się już odpindolić od naszych spotów i zabaw w tereni czy lesie jak ty to nazywasz. Żal ci ..... ściska że nigdzie nie bywasz ? Broni ci ktoś?
Po trochu jest to działanie na rzecz klubu w tym sensie że staramy się coś zorganizować, coś co wielokrotnie podkreślamy :dla wszystkich chętnych.
Zabawa w terenie jest po części dla nas tym po co między wieloma innymi ważniejszymi sprawami jesteśmy tutaj, ale jednak.

Pewne spoty są faworyzowane,a pewne krytykowane, więc chyba coś nie teges.

Ciebie zazwyczaj nigdzie nie ma w realu,natomiast jak się tu wtrącasz w tematy które cię najmniej tyczą to zawsze na nie, zawsze negatywnie i zawsze z tego zadyma jest.

A żeby ten bajzel nie powodował dymów i tekstów typu kasztańmy bo to kasztany - to proponuję przenieść w inne miejsce gdzie tylko merytoryczne posty i odpowiedzi będą.
Może ktoś zechce wykonać ogrom pracy i wyczyścić spindolony temat i wstawić w lepsze miejsce.

Ja na początku wstawiłem tu bo to była luźna rozmowa,a nie wiedziałem gdzie wstawić.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Klubowicz RAFBOR
Klubowicz
Posty: 6093
Rejestracja: 2008-06-11, 13:12
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-13, 18:37

Dobra....przenoszę i kończymy z tematem. Od tej pory każdy post nie na temat wywalam.
Wszystkich proszę o wstrzymanie sie komentarzy nie na temat, a szczególnie dotyczących osób wypowiadających się w tym temacie. Dzięki
Pozdrawiam
Rafal
503 185 961 jak nie odbiorę to oddzwonię

Awatar użytkownika
Klubowicz lekwp
Klubowicz
Posty: 1412
Rejestracja: 2007-08-19, 09:23
Lokalizacja: Częstochowa
Model Explorera: Ex I 1993 ,1994

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-17, 11:25

Taki pomysł mi przyszedł do głowy.Jak będzie hala to czy są chętni do wyremontowania Ex I,
sprzedania go i przekazania nadwyżki na cele EFK ?
Ja deklaruję przekazanie na ten cel jednego Ex I jako materiał wyjściowy. Blachę i lakier ogarnę ja. Możemy też wspólnie wybrać , zakupić i wyremontować zaakceptowaną I lub II.
Konstruktywnie Panowie , konstruktywnie.
_________________
Waldemar

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-17, 13:19

Zawsze marzyło mi się odremontowanie jakiegoś fajnego autka.

Narzędzia raczej mam, spawać i lakierować także jest czym i jak.
Moje ręce także się nadają jeszcze do takich prac.
Do takich prac przydało by się więcej rąk.
Już kiedyś pisałem że fajnie by było mając miejsce spotykać się razem i przy okazji robić coś pożytecznego.
Niestety,jest jak jest, a co dalej to się okaże na koniec miesiąca.....
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Klubowicz lekwp
Klubowicz
Posty: 1412
Rejestracja: 2007-08-19, 09:23
Lokalizacja: Częstochowa
Model Explorera: Ex I 1993 ,1994

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-17, 13:32

Moje stanowisko znasz. Będą chętni zrobimy.
Dobrze rozumiem że ogarniasz całość lakierowania i są tam do tego warunki i sprzęt ?
Waldemar

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-17, 14:14

Sprzęt jest, kabina jest.
Ja co prawda lakiernikiem samochodowym byłem jeszcze przed służbą w straży, potem raczej autka dorywczo robiłem. Obecnie Meblowym jestem .(A właściwie byłem ) ale i tak teraz mam zamiar się tym zajmować.
Najpierw to bym musiał na próbę swoją sztukę zrobić - tak dla przypomnienia-,aby dopiero komuś porządnie zrobić autko.

Generalnie wsio jest, ale tak jak pierwotnie (po blacharce i lakierze) też wszystko inne da się ogarnąć i jest czym, jak np. renowacja i konserwacja ramy, podwozia,sprawy mechaniczne, przezbrajania i inne...
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Klubowicz lekwp
Klubowicz
Posty: 1412
Rejestracja: 2007-08-19, 09:23
Lokalizacja: Częstochowa
Model Explorera: Ex I 1993 ,1994

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-17, 15:09

Wobec tego co miałem do powiedzenia to napisałem i czekam . ;-)
Waldemar

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-17, 15:39

Prawda - nic innego nie zostało jak czekać.
Czasu zostało niewiele ponad tydzień :-(
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
PLAYAUTO
Posty: 417
Rejestracja: 2011-05-04, 20:11
Lokalizacja: Warszawa/Tarnopol

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-17, 20:13

Jestem za pomysł ok . Ja nawet myślałem ostatno o tym.

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2013-02-19, 00:31

Tak sobie teraz co nie co pooglądałem - są osoby co na pewnych instrumentach potrafią poszaleć, ale też można zrobić mini scenę z nagłośnieniem,oświetleniem (miejsca na to jest)i np. pobawić się w karaoke przy okazji jakiś spotów i innych okazji. A znając nasz hiszpański temperament to zawsze ktoś wskoczy na scenkę i ....... O-leeeee. :)

Tylko chcieć :cry: :-( :-/
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Wróć do „REKLAMA”