Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z <span style="color: #ff3300">ceną i minimum jednym zdjęciem</span>. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem!
Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazd&oacute;w, jak r&oacute;wnież samochod&oacute;w na części, oraz gł&oacute;wnych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc.
Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie og&oacute;lnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu r&oacute;wnież zdjęcie tego elementu.
Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych element&oacute;w typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., kt&oacute;rych stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem:
REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Awatar użytkownika
lysywujta
Posty: 417
Rejestracja: 2007-11-28, 22:06
Lokalizacja: Będzin
Model Explorera: Dodge Ram'08 5,7 HEMI

Re: Jankes Custom Shop

2009-04-25, 01:01

Andrzeju,ale się moja morda uśmiechneła jak przeczytałem tą wiadomość.To przecież tylko 100 km ode mnie.Gratuluje i bardzo się ciesze.Na północy i tak było za dużo mechaników .
Manuale do EX i inne http://www.5fantastic.pl . Nick lysywujta

Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Re: Jankes Custom Shop

2009-04-25, 09:08

Andrzeju,ale się moja morda uśmiechneła jak przeczytałem tą wiadomość.To przecież tylko 100 km ode mnie.Gratuluje i bardzo się ciesze.Na północy i tak było za dużo mechaników .
Mechanik mechanikiem... za dużo to nas tutaj nie ma. Ja nie będę zajmował się teraz mechaniką. Będę odpowiedzialny za dział akcesoriów i części do terenówek... wszelkiej maści terenówek. Jak pisałem, więcej informacji później.
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Re: Jankes Custom Shop

2009-05-07, 18:25

A więc wyjaśniam wszem i wobec...

od poniedziałku, 04 Maja rozpocząłem moją kolejną przygodę... w sumie tak to mogę nazwać. Praca w Land Serwisie to jak na razie nic innego jak przyjemne z pożytecznym. Nie powiem, zadanie do spełnienia mam spore ale przy okazji mam kontakt z tym co najbardziej lubię... off-road.

Jestem kierownikiem działu akcesoriów off-road - nie będzie to już wkrótce dział akcesoriów tylko do Land Rovera. Będą też akcesoria do innych marek, nie wykluczam, że do Explo też.

Części do Explo (i nie tylko Explo) w dalszym ciągu mogę załatwić. Najczęściej bowiem ściągam je z rynku amerykańskiego i tak a nie naszego rodzimego. Postaram się także odpowiedzieć na wszelkie pytania natury technicznej.

Zapraszam do Wieliczki!
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

byku64
Posty: 13
Rejestracja: 2009-01-20, 19:35
Lokalizacja: Białystok

Re: Jankes Custom Shop

2009-05-10, 17:28

Fajnie, że zajmujesz się tym co lubisz, tylko dlaczego tak daleko? Ja cały czas poszukuję EXPLO (liczę na zakup na podlasiu) i miałem nadzieję, że ocenisz maszynę, którą chcę kupić. Oglądając fotki EXPLO I i II już sam nie wiem czego chcę, ale teraz wiem, że szukać mam w okolicach Wieliczki ;)
Trzymaj się i powodzenia.

Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Re: Jankes Custom Shop

2009-05-10, 19:59

nie ma sprawy... weekendy spędzam jeszcze na podlasiu... :lol:
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

byku64
Posty: 13
Rejestracja: 2009-01-20, 19:35
Lokalizacja: Białystok

Re: Jankes Custom Shop

2009-05-10, 21:55

Dobra wiadomość.
Jak będę już miał coś wstępnie obejrzanego, to zgłoszę się w celu końcowej, a co najważniejsze fachowej oceny.

Wróć do „REKLAMA”