Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z <span style="color: #ff3300">ceną i minimum jednym zdjęciem</span>. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem!
Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazd&oacute;w, jak r&oacute;wnież samochod&oacute;w na części, oraz gł&oacute;wnych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc.
Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie og&oacute;lnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu r&oacute;wnież zdjęcie tego elementu.
Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych element&oacute;w typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., kt&oacute;rych stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem:
REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Jankes Custom Shop

2009-02-09, 22:47

Trochę z angielska ale te moje hamerykańskie naleciałości dają o sobie znać. Co prawda pracuję teraz w prowizorycznych warunkach ale mam nadzieję, że jest to sytuacja przejściowa. Z racji tego, że spędziłem w Stanach połowę mego życia i znam tamte zwyczaje, wydeptałem wiele ścieżek, znam wiele osób i uczestniczyłem dość żywo w życiu tamtejszego klubu i forum Explorera zajmuję się pomocą przy sprowadzaniu ze Stanów części i akcesoriów do samochodów amerykańskich. Mam tam kontakty z dealerami i sklepami motoryzacyjnymi. Mam konto na eBay i PayPal. Naprawiam też w miarę możliwości samochody amerykańskie i dokonuję w nich przeróbek wedle życzenia klienta. Podnoszenie, przełożenia, blokady, skrzynie biegów, zawieszenie... oraz wszelkie drobne naprawy. Elektryka samochodowa, instalacja systemów audio-video. Proszę o bezpośredni kontakt jeśli są jakieś pytania.
662-109-129
ahryn@interia.pl

Andrzej
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

Awatar użytkownika
alban
Posty: 637
Rejestracja: 2007-12-10, 21:17
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt: Strona WWW

Re: Jankes Custom Shop

2009-02-10, 10:43

Przy tej okazji chcę podziękować koledze za zdobycie nietypowej części do mego auta co uratowalo mojego potwora od niechybnego odstawienia w krzaki na niewiadomo jak dlugi czas.
Jeszcze raz wielkie dzięki za wała Jankes!!!
Służę radą i pomocą techniczną...

FON 666131133

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: Jankes Custom Shop

2009-02-10, 15:45

no to może ja też się podczepię i podziękuję za wybitną cierpliwość i wyrozumiałość :pada:
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Awatar użytkownika
faraon1
Posty: 33
Rejestracja: 2008-11-15, 16:02
Lokalizacja: cz-----wa

Re: Jankes Custom Shop

2009-02-12, 13:51

Witam , dobrze ze sie znasz na expl. bo bede miał jeszcze do ciebie pyt. i pewne czesci. Ale na razie nie moge ruszyc z tym nivo do przodu --- nie dotarła do mnie paczka z czujnikiem a przy okazji z jakiego rocznika bedzie ten czujnik/? czy bedzie pasował? czekam na przesyłke

[ Dodano: 2009-02-13, 11:32 ]
własnie zaraz po moim telef do ciebie , przyszła paczka z czujnikiem, bede zak ladał w poniedziałek ciekawe czy bedzie juz dobrze? , jak przejde do nastepnego etapu to poprosze Cie o inne czesci ok. dzieki za przesyłke.
explo 2000r.

HAMME

REFERENCJE

2009-02-16, 21:58

REFERENCJE

Osobiście rekomenduję firmę Jankes Custom Shop jako dostawcę części z USA połączoną z bardzo fachowym doradztwem.
Do mojego expo II dostarczył takie rzeczy jak:
przełożenia, blokady, amory pneumatyczne, regulatory, piloty, i wiele innych specjalistycznych części i to nie tylko do expo.

Firma Jankes Custom Shop prowadzona przez Andrzeja jest firmą godną zaufania. W przypadku wystąpienia problemów z dostawą lub złym doborem elementów wynikających z błędu sprzedawcy, Andrzej wielokrotnie stawał na wysokości zadania i rozwiązywał problem nie obciążając użytkownika dodatkowymi kosztami.

Dziękuje za dotychczasową współpracę i liczę, że wysoka jakość świadczonych usług będzie utrzymywana również w przyszłości
Ostatnio zmieniony 2009-02-16, 22:00 przez HAMME, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
adr78
Posty: 115
Rejestracja: 2007-07-13, 13:20
Lokalizacja: Białystok/Morze

Re: Jankes Custom Shop

2009-03-11, 08:05

Polecam Jankes Custom Shop

Wczoraj odebrałem autko od Jankesa.
Przy okazji naprawy ASB, zostało naprawione masę innych elementów (reduktor, zawieszenie, nivo, etc...). Wszystko za stosunkowo nieduże pieniądze.

Solidny warsztat, polecam.

Adrian

www.usautopark.

Re: Jankes Custom Shop

2009-03-19, 20:56

Jankes umieść swoją reklamę: www.usautopark.fora.pl w dziale "warsztaty :-)"

Awatar użytkownika
Krzysztof Kurek
Posty: 557
Rejestracja: 2008-09-02, 20:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Jankes Custom Shop

2009-04-04, 19:06

Czy jest możliwe nabycie w Jankes Custom Shop zestawiku do pomiaru temperatury w ASB do EXII?
Nie bierz nic na wiarę, sam wszystko badaj...

Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Re: Jankes Custom Shop

2009-04-04, 19:29

Czy jest możliwe nabycie w Jankes Custom Shop zestawiku do pomiaru temperatury w ASB do EXII?
Oczywiście, że można - poślę ci info na PW.
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

Maki280
Posty: 148
Rejestracja: 2007-11-04, 22:05
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Jankes Custom Shop

2009-04-04, 21:38

Hey,
Też bym chciał takiego "kita" do pomiaru temp ASB e EX II.
Obrazek
- Explorer 2000 4.0 SOHC Limited
- Explorer 2004 4.0 SOHC XLT FlexiFuel
- Explorer 2005 4,6 SOHC Limited 4.6L V8 SOHC 16V 4WD
-[1FMDU75W05ZA47832]

Awatar użytkownika
Krzysztof Kurek
Posty: 557
Rejestracja: 2008-09-02, 20:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Jankes Custom Shop

2009-04-04, 22:16

Czy jest możliwe nabycie w Jankes Custom Shop zestawiku do pomiaru temperatury w ASB do EXII?
Oczywiście, że można - poślę ci info na PW.
Kiedy?
Nie bierz nic na wiarę, sam wszystko badaj...

Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Re: Jankes Custom Shop

2009-04-04, 23:06

Ciężki dzień dziś miałem... padam.

:bored:
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Re: Jankes Custom Shop

2009-04-24, 21:32

No i stało się. Jankes Custom Shop zawiesza swą działalność z dniem 1 Maja. Dałem się namówić pewnej dużej firmie... tematyka off-road, rajdy, budowanie terenówek, akcesoria, części... pozostaję w branży ale już pod innym szyldem. Przenoszę się też na drugi koniec polski, do Wieliczki. Oczywiście zawsze służę radą w każdej chwili. Serwis także napewno będzie dostępny klubowiczom podejrzewam po preferencyjnych cenach - w miarę - oczywiście.

pozdrawiam - dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili mnie w Białymstoku i zapraszam do Wieliczki. Więcej na temat napiszę jak tylko zacznę pracę.
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

Awatar użytkownika
Krzysztof Kurek
Posty: 557
Rejestracja: 2008-09-02, 20:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Jankes Custom Shop

2009-04-24, 21:52

Landserwis? ;-)
Nie bierz nic na wiarę, sam wszystko badaj...

Awatar użytkownika
Moderator Jankes
Moderator
Posty: 3111
Rejestracja: 2007-12-08, 19:37
Lokalizacja: Chicago/Kraków
Model Explorera: Każdy
Kontakt: Strona WWW

Re: Jankes Custom Shop

2009-04-24, 22:07

:D

Ja będę w Wieliczce - w Poznaniu też jest placówka no i w Warszawie. LAND SERWIS - zgadza się.
Ostatnio zmieniony 2009-04-24, 22:14 przez Jankes, łącznie zmieniany 1 raz.
Yankee Kustoms
Chicago, Illinois

Wróć do „REKLAMA”