Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z <span style="color: #ff3300">ceną i minimum jednym zdjęciem</span>. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem!
Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazd&oacute;w, jak r&oacute;wnież samochod&oacute;w na części, oraz gł&oacute;wnych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc.
Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie og&oacute;lnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu r&oacute;wnież zdjęcie tego elementu.
Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych element&oacute;w typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., kt&oacute;rych stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem:
REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Awatar użytkownika
bozzu
Posty: 89
Rejestracja: 2010-11-16, 21:43
Lokalizacja: Iłża

Stoły i krzesła, meble kuchenne oraz zabudowy wnęk:P

2011-04-14, 17:31

Witam

Dla forumowiczów rabaty od 5% do 10%.
Zasięg: w promieniu 200km;)
Załączniki
Bez tytułu.jpg
Ulotka
Bez tytułu.jpg (80.12 KiB) Przejrzano 3855 razy
Meble kuchenne, pokojowe, stoły i krzesła pod wymiar. Rabat dla klubowiczów 7%
516 903 684 Piotr

KamilaK

Re: Stoły i krzesła, meble kuchenne oraz zabudowy wnęk:P

2013-09-27, 00:52

Witam

Dla forumowiczów rabaty od 5% do 10%.
Zasięg: w promieniu 200km;)
Zapytanie:
Czy jest możliwość aby wykonać stół w stylu tradycyjnym, klasycznym, w kształcie prostokąta[/url]. Na co najmniej 20 osób- plus dodatkowe miejsca ? Moje priorytety to: Cenię przestrzeń, ład i harmonię każdego wnętrza. Minimalizm stylistyczny połączony ze szlachetną kolorystyką naturalnego drewna. Pragnę, aby stół idealnie nadawał się zarówno do jadalni jak i do salonu, tworząc atmosferę rodzinnego ciepła i spotkań w gronie przyjaciół.

[ Komentarz dodany przez: RAFBOR: 2013-09-27, 22:02 ]
Usunięty lin do sklepu, jeżeli chcesz pokazać jakiś konkretny model, wklej zdjęcie. W takim kształcie wygląda to jak niedozwolona reklama
Ostatnio zmieniony 2013-09-27, 22:01 przez KamilaK, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „REKLAMA”