Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.

explorer 5,0

Moderatorzy: starwind, resetx, Hubi

pawko29
Posty: 84
Rejestracja: 2010-09-26, 18:33
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

explorer 5,0

2016-04-02, 19:25

witam wszystkich po długiej nieobecności,może ktoś kojarzy te auto?
a może właściciel jest klubowiczem?
http://olx.pl/oferta/ford-explorer-5-0- ... 34417b1b0e
i od razu pytanie czy wogóle jest możliwość kupna takiego mostu w razie konieczności wymiany,za wszystkie sugestie będę wdzięczny
pzdr Paweł

Mulynek
Posty: 2
Rejestracja: 2016-03-29, 09:49
Lokalizacja: Gdzieś na Wsi
Model Explorera: Ex 2

Re: explorer 5,0

2016-04-02, 21:55

Też się nim interesowałem nawet oglądałem jedynie co to ma z przodu zderzak inny nowszy i na bank był cały malowany. Ale auto tak, czy tak zostało sprzedane, jedyne co nam pozostaje to pogratulować nowemu właścicielowi. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Northools
Posty: 327
Rejestracja: 2016-04-26, 12:24
Lokalizacja: Trojmiasto
Model Explorera: Czarny Ex III 4.6 V8 - tzw pomnik.

Re: explorer 5,0

2016-04-26, 12:41

Witam,

Tak i owszem zostalo sprzedane, a ja jestem jego nowym nabywca. Przedni most zostal juz zregenerowany, oleje wymienione, piasty przod, pompa wody, olej w silniku, filtry i inne duperele tak samo. Auto szczesliwie dotarlo z Warszawy do Trojmiasta I czeka je dalsza 'reanimacja'. Generalnie Ford jest w dobrej kondyzji, owszem byl mlowany i wymaga obecnie regeneracji przekladni kierowniczej i reanimacji zawieszenia, ktore to wydaje z siebie wszelkie mozliwe dzwieki. Motor chodzi rowno, skrzynia nie szarpie. Samo auto wdrapuje sie na calkiem wysokie wzniensienia, lecz do idealu jest mu dalejko. Obecnie 'walcze' z gazem, cieknacym przewodem hamulcowym i momentami, szczegolnie na poczatku, nie chce palic na wszystkie gary. Najpewniej trzeba wymienic swiece, kable, moze cewki? Jesli sa jakies pomysly lub rady to jestem otwarty. Pozdrawiam
Kur....a! Gdzie jest moja szaro-zielona skora? :shock:

Wróć do „SAMOCHODY Z OGŁOSZEŃ”