Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Tarkus
Posty: 14
Rejestracja: 2008-03-27, 00:15
Lokalizacja: Gdynia

Napinacze rozrządu w Trójmieście

2009-02-03, 18:19

Czy ktoś może wie gdzie w Trójmieście (najlepiej w Gdyni ) można wymienić tanio napinacze rozrządu - w CAMARO (Gdynia) już się pytałem i powiedzieli że nie wymieniają bo nigdy czegoś takiego nie robili. Jeżeli ktoś by wiedział również jaka może być cena takiej usługi to byłbym wdzięczny za info. (części kupie sobie sam)
Jestem jak Explorer - pije dużo ale z klasą :)

Awatar użytkownika
lysywujta
Posty: 417
Rejestracja: 2007-11-28, 22:06
Lokalizacja: Będzin
Model Explorera: Dodge Ram'08 5,7 HEMI

Re: Napinacze rozrządu w Trójmieście

2009-02-03, 18:27

U mnie tzn.śląsk-Będzin.Kupiłem napinacze wraz z uszczelkami w ASO Forda około 500 zł i u mechanika ,który kompletnie tego nie robił ,to był jego pierwszy raz,korzystał tylko z materiałów forumowych ,które mu dostarczyłem- skasował mnie 150 zł,przy czym oddał mi jeden komplet uszczelek ,bo wymienił napinacz przez koło i jeszcze odzyskałem 70 zł.
Manuale do EX i inne http://www.5fantastic.pl . Nick lysywujta

Shellby

Re: Napinacze rozrządu w Trójmieście

2009-02-04, 21:21

Czy ktoś może wie gdzie w Trójmieście (najlepiej w Gdyni ) można wymienić tanio napinacze rozrządu - w CAMARO (Gdynia) już się pytałem i powiedzieli że nie wymieniają bo nigdy czegoś takiego nie robili. Jeżeli ktoś by wiedział również jaka może być cena takiej usługi to byłbym wdzięczny za info. (części kupie sobie sam)
znam fachowca od terenówek (ma pojęcie o Exach, posiada równierz narzędzia do rozrządu) w Gdyni lecz nie pamiętam danych teleadresowych wyślę moją komórkę na PW to wyjaśnię jak dojechać jeśli znasz Gdynię.

Jak już wspólnymi siłami z Tarkus-em ustalimy dane kontaktowe to oczywiście znajdą się na forum.

Awatar użytkownika
wawt
Posty: 11
Rejestracja: 2009-12-12, 15:32
Lokalizacja: W-wa -PL, NYC-USA

Re: Napinacze rozrządu w Trójmieście

2010-02-07, 20:50

Shellby,

Witam!

Czy mógłbym pozawracać głowę w sprawie kontaktu do owego fachowca od terenówek w Gdyni? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki !

pozdrawiam,

Włodek

669 975 929
Włodek

Awatar użytkownika
Valdi
Posty: 754
Rejestracja: 2009-12-17, 16:26
Lokalizacja: Glasgow

Re: Napinacze rozrządu w Trójmieście

2010-02-07, 22:27

Czy ktoś może wie gdzie w Trójmieście (najlepiej w Gdyni ) można wymienić tanio napinacze rozrządu - w CAMARO (Gdynia) już się pytałem i powiedzieli że nie wymieniają bo nigdy czegoś takiego nie robili. Jeżeli ktoś by wiedział również jaka może być cena takiej usługi to byłbym wdzięczny za info. (części kupie sobie sam)
Kurcze, to dziwne że Camaro nie chciało sie zając twoim Exem :-/ Ja u nich po cyrkach z Ponti serwisuje Lincolna i zawsze wszystko było Ok :-/

Shellby jak znajdziesz namiary do tego mechanika o którym wspominałeś to proszę daj mi znac :-D Zawsze lepiej miec "plan B" w odwodzie a na wiosnę planuję zając się moim Exikiem :-D
Był Exik II z '95r. 4,0+ LPG- teraz śmiga w Kwidzynie :((
Lincoln Continental (przejściówka) z '88r. 3,8 +LPG
Była też nasza "panna"- Nissan Almerka 1,4S z '96r... teraz jeżdzi w Iławie :((

Monika i Rafał
+48 505 964 924, +44 7706 549044

Wróć do „ROZRZĄD SOHC”