Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Gabo1998

Światła przednie

2016-03-05, 18:17

Witam. Od pewnego czasu dają mi się we znaki światła przednie, w sensie bardzo słabo świecą. Zastanawiam się czy podłączyć je jakoś centralnie do akumulatora, czy wymienić żarówki na ledowe. Czy któryś z kolegów przeprowadzał taką operacje? Jak tak, to jaki jest koszt całych żarówek ledowych, albo takiej przeróbki? Pozdrawiam i proszę o odp... :-)

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Światła przednie

2016-03-05, 20:58

Gabo, przestań na siłę tworzyć miliony postów... Skorzystaj z szukajki, znajdziesz tam (przynajmniej na początek) odpowiedzi na 99% Twoich "pytań"...

A w kwestii cen ledów, wystarczy skorzystać z wujka google...
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Klubowicz karolb863
Klubowicz
Posty: 2570
Rejestracja: 2009-12-26, 11:17
Lokalizacja: Poznań
Model Explorera: był II OHV,jest SOHC

Re: Światła przednie

2016-03-06, 00:20

u mnie wystarczyło umyć reflektory od środka i założyć żarówki osram night coś tam,świecą całkiem przyzwoicie,a ledowe w większości nie mają dopuszczenia do ruchu,to samo dotyczy dokładanych xenonów.
tel. 606414212

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Światła przednie

2016-03-06, 09:06

czasem wystarczy zarobić nową masę przy samej lampie albo oczyścić ta na wiązce używać led nie wolno ale dowodu za to nikt nie zbierze bo jak MSWiA Hans grunt żeby przetwornic nie było, ją mam KPL Osram super blue i jest ok

uprzedzając kolejne głupie pytanie masa w żarówce drogowej to czarny przewód

musimy mieć
nadzieję że kolegą kiedyś odkryje google i i allegro
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Gabo1998

Re: Światła przednie

2016-03-06, 10:21

Wiem że masa jest na żarówce. Tylko chciałem zapytać czy któryś z kolegów pzeprowadzał już podobną operacje. Hahaha. Bardzo śmieszne, przez aledrogo wszystkie części biore do Exa a dr Google raczej odpowiedźi na moje pytanie nie ma.

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Światła przednie

2016-03-06, 19:56

Google raczej odpowiedźi na moje pytanie nie ma.
No to popytaj w NASA... ;D







:/
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Gabo1998

Re: Światła przednie

2016-03-07, 17:33

Do zsypu, nie aktualne :lol:

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Światła przednie

2016-03-07, 19:22

1. u mnie na żarówce są tylko napisy a masa w instalacji i wtyczce i na karoserii ale pewnie mamy inne Exy

2. gdybyś użył googla i wrzuciłbyś mądre zapytanie, google w wielu przypadkach pokieruje cie do postu w naszym forum a tam znajdziesz odpowiedź... ale tu pojawia się gwiazdka* ponieważ twoje pytania są tak bezdennie głupie zaczynam rozumieć fakt iż nie ma na nie odpowiedzi co czyni cie jedynym w swoim rodzaju

3. po trzecie panie bystrzacha gdybyś zamiast pitolić głupoty wrzucać fotki nie wiadomo czego i skąd o resorakach nie wspomnę a poświęcił byś chociaż chwilę czasu na naprawdę pobieżne przejrzenie forum znalazł byś polecane sklepy gdzie artykuły z allegro mógłbyś zakupić zamiast w detalu to z upustem w granicach 15-20% ale ty wolisz się frajerować i na tej płaszczyźnie

4. Gdzieś kiedyś panowała tu taka zasada że tematów z warsztatu nie usuwało się z uwagi na fakt, że mogą się przydać potomnym ale sądzę iż Władca-T zrobi dla ciebie wyjątek i piźnie to wszystko w nicość niebyt lub inną czarną dziurę gdzie gdzie jest miejsce na ciebie i twoje posty

5. ponownie zgłaszam się z petycją do adminów żeby nowym robić testy na inteligencje :D

PS powodzenia w szlifowaniu świec nie zapomnij wypolerować ceramiki bo jak się nie będzie błyszczała to nici z projektu
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Gabo1998

Re: Światła przednie

2016-03-07, 20:41

1. Ok
2. Użyłem i problem rozwiązałem
3. Allegro, było przykładem
4. Bez przesady, nie życzmy sobie źle :lol:
5. No chyba kogoś kopło w d###
Ps Będe pamiętał :salut:

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: Światła przednie

2016-03-08, 08:52

4. Gdzieś kiedyś panowała tu taka zasada że tematów z warsztatu nie usuwało się z uwagi na fakt, że mogą się przydać potomnym ale sądzę iż Władca-T zrobi dla ciebie wyjątek i piźnie to wszystko w nicość niebyt lub inną czarną dziurę gdzie gdzie jest miejsce na ciebie i twoje posty

5. ponownie zgłaszam się z petycją do adminów żeby nowym robić testy na inteligencje :D
4. Bez przesady, nie życzmy sobie źle :lol:
5. No chyba kogoś kopło w d###
Panowie, obserwuję poczynania "nowego kolegi". Boris, nie ma co podkręcać atmosfery (nie karmimy trolla).
Gabo1998, tak jak już napisałem w innym temacie - zacznij się zachowywać tak, aby ludzie mogli traktować Twoją osobę poważnie.
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Wróć do „WARSZTAT”