Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
MarcinEx
Posty: 326
Rejestracja: 2011-05-24, 20:14
Lokalizacja: Sobolew

Jaki jest koszt wymiany wszystkich części w Automacie?

2011-11-14, 19:02

Jeśli ktoś robił gruntowny reymont krzynki to niech sypnie ile wydał na graty ?
Chodzi o wszystkie części które się zużywają ( pewnie zostanie tylko obudowa:) ) Ja się jeszcze nie ogarniam ze wszystkimi częściami tak więc chciał bym wiedzieć ile muszę wydać żeby zrobić krzynkę na tip top i mieć (mam nadzieje) spokój na rok może dwa :mrgreen:

Awatar użytkownika
Klubowicz MirEx68
Klubowicz
Posty: 2850
Rejestracja: 2009-12-28, 01:21
Lokalizacja: St. Gierałtów
Model Explorera: II OHV 96 156KM

Re: Jaki jest koszt wymiany wszystkich części w Automacie?

2011-11-14, 19:06

Tarczki i przekładki nie kosztują majątku, ale już kosze i satelitki robią koszta. W dodatku nie wszystko idzie w polsce dostać. Pytaj Jankesa, mi załatwiał pewne części, z czego jestem baaardzo zadowolony.
tel. 723810754 chcesz się dodzwonić napisz wcześniej SMS-a, w wolnej chwili oddzwonię.

Awatar użytkownika
Klubowicz RAFBOR
Klubowicz
Posty: 6093
Rejestracja: 2008-06-11, 13:12
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Re: Jaki jest koszt wymiany wszystkich części w Automacie?

2011-11-14, 20:02

To co się zużywa naturalnie, to tarczki, przekładki, panewki, uszczelki. To musisz wymienić jak chcesz mówić o remoncie. Kosze i satelity jeżeli działają to nie ma co wymieniać na zapas, to tylko w wypadku awarii. To co napisałem wyżej kupisz w Polsce, np w Midpartsie. Podejrzewam że koszt tych gratów to jakieś 1500 pln. jeżeli chodzi o satelity, to największy problem jest z rear palnet. To mi ściągał Jankes.
Możesz policzyć ile by cię to kosztowało tutaj http://www.midparts.com.pl/pl/c/A4LD/30
Pozdrawiam
Rafal
503 185 961 jak nie odbiorę to oddzwonię

Wróć do „BAZA INFORMACJI”