Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Krzychu85
Posty: 118
Rejestracja: 2015-04-08, 08:56
Lokalizacja: Poznań

Wymiana obudowy filtra powietrza

2015-08-23, 20:04

Moja obudowa filtra powietrza jest raczej nie do poskładania , w grę wchodzi jedynie poklejenie taśmą pokrywy z resztą :-D Znalazłem na forum że ktoś zamontował airbox simoty do swojej dwójki , orientujecie się może czy mógł bym tym zastąpić oryginalną obudowę filtra powietrza w mojej jedynce ? link do allegro Czy to się jakoś z przepływomierzem da pogodzić ? Generalnie zależy mi na szczelnym układzie dolotu powietrza więc nie koniecznie musi to być coś takiego .

Moderator Kojot
Moderator
Posty: 4526
Rejestracja: 2010-12-06, 16:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Wymiana obudowy filtra powietrza

2015-08-23, 20:13

orientujecie się może czy mógł bym tym zastąpić oryginalną obudowę filtra powietrza w mojej jedynce ?
tak kupuj śmiało
Czy to się jakoś z przepływomierzem da pogodzić ?
tak poprostu przepływke zakładasz zaraz za simota ;-)

Krzychu85
Posty: 118
Rejestracja: 2015-04-08, 08:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Wymiana obudowy filtra powietrza

2015-08-24, 07:48

Generalnie to tak przypuszczałem , nurtowała mnie tylko jedna rzecz . W mojej obudowie od góry z pokrywy wychodzą takie dwa pręciki i w nie się wkłada jakieś dwa przewody , rurki czy coś takiego . Kto wie od czego to jest ? W EX2 tego nie ma i w innych normalnych autach chyba też nie :)

Na prawdę nikt nie wie co to jest ? Mam nadzieję że nie potrzebne bo do airboxa simexa raczej już nie podłącze tego :)
Ostatnio zmieniony 2015-08-26, 20:39 przez Krzychu85, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY”