Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.

Boris

Moderatorzy: starwind, resetx, Hubi

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Boris

2015-04-21, 21:11

Boris - pij sok z cytrynki jak alko nie pijesz ale przynajmniej popij spirytem ;-)
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: Boris

2015-04-21, 21:33

wit.rys, w odwłoku mam to, czy jest przy mnie etykietka VIP czy jej nie ma. Nie prosiłem o nią.
Jestem klubowiczem, płacę składki i to mi daje prawo wyrażania swoich opinii na temat tego co tu się dzieje. Aktualnie nie podoba mi się, to jak zachowują się ci, którzy powinni tutaj dbać o porządek. Jak długo nie będzie mi się to podobać, tak długo będę to wytykał.

To jest forum publiczne i dające prawo do swobodnej wypowiedzi. Taki przywilej demokracji.

To forum potrzebuje klubowiczy, którzy pozwolą temu forum istnieć.
To forum potrzebuje również moderatorów, którzy będą się kierować dobrem ogółu a nie własnymi humorami.
Pierwszego zabraknie, jak to drugie zawiedzie...
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Awatar użytkownika
resetx
Posty: 4844
Rejestracja: 2010-02-23, 20:16
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Model Explorera: EX II 1997 SOHC
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris

2015-04-21, 21:39

To forum potrzebuje klubowiczy, którzy pozwolą temu forum istnieć.
To forum potrzebuje również moderatorów, którzy będą się kierować dobrem ogółu a nie własnymi humorami.
Pierwszego zabraknie, jak to drugie zawiedzie...
[smilie=bravo.gif] [smilie=goodpost.gif]

Klubowicz El Decaniowa
Klubowicz
Posty: 769
Rejestracja: 2012-08-04, 22:08
Lokalizacja: Płock

Re: Boris

2015-04-21, 22:03

Hmmmm.....ale HUBI nadal jest zielono-czerwony tylko taki utajniony ;-) od dawna ma zielone światło do działania.....już wspominałam to że nie piszę postów dla podbijania ich liczby nie oznacza że nie mam oczu dookoła głowy i czuwam nad tym aby przede wszystkim było tu SPRAWIEDLIWIE...Takie moje prawo, bo jak był czas to nikt nie chciał podjąć się prowadzenia tego forum....

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Boris

2015-04-22, 11:17

Aktualnie nie podoba mi się, to jak zachowują się ci, którzy powinni tutaj dbać o porządek.
Hmmmm, a jak chciałem przestrzegać regulaminu, to podniosłeś taaaki krzyk... :/
Teraz jesteś pełnoprawnym modem, pokaż jak powinna wyglądać nasza praca (w zgodzie z regulaminem...) i jak według Ciebie powinno wyglądać forum (będące integralną ? częścią EFK...)
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: Boris

2015-04-22, 11:43

jak według Ciebie powinno wyglądać forum (będące integralną ? częścią EFK...)
możesz sprecyzować co masz na myśli? nie zrozumiałem kwestii integralności
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Boris

2015-04-22, 12:10

jak według Ciebie powinno wyglądać forum (będące integralną ? częścią EFK...)
możesz sprecyzować co masz na myśli? nie zrozumiałem kwestii integralności
"Ford Explorer Fan Klub :: forum użytkowników Forda Explorera" ...
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: Boris

2015-04-22, 13:13

dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Niestety wciąż nie nadążam za twoim tokiem myślenia...

co jest integralną częścią czego? Mamy jakiś oddzielny twór poza forum?

Poza tym co to ma do kwestii moderowania, czyli jakby nie patrzeć "sprzątania" na forum?
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Boris

2015-04-22, 13:33

Hubi został modem teraz na pokarze jak to się robi, a ponieważ teraz jest Was wystarczająco dużo to ja dziękuję za współpracę i poproszę mnie przemalować na brązowo z ex przed nickiem, przejdę sobie na ciemną stronę mocy jako łajdak-oportunista i będę sobie kasztanił do woli o tym co mi się nie podoba w loży szyderców :-D

Nie mam sobie jakoś nic do zarzucenia ale jestem totalnie zmęczony tą sytuacją tymi ciągłymi docinkami ciekawe jak długo Witek wytrzyma jak trzyma się regulaminu wrzawa że najlepiej całe forum usunąć jak jest pobłażliwy zadyma że nie moderuje weźcie się ludzie zastanówcie.

Tak Hubi forum jest integralną częścią klubu który po za nim spotyka się raz na jakiś czas i w kilka aut. To tu się toczy to nasze klubowe życie które raczej nie tętni tylko jest podłączone do respiratora i jakoś ciągnie z upływem czasu.

Co do mojego handelku częściami to mam wrażenie jak by mi ktoś zazdrościł kto wam wszystkim broni kupić sobie EXa i szlifierkę kątową i sprzedać na części ja się tylko będę cieszył im więcej ludzi będzie sprzedawać tym łatwiej będzie o części a ja będę miał mniej telefonów w ogóle mnie to nie rusza jak sobie ktoś kasztani w moim wątku a nawet sprzedaje swoje części.

Moja firma Smartcom Grupa którą obecnie zarządza mój ojciec za zeszły rok miała 8 mln zł obrotu więc każdy z was może sobie wyobrazić jaki procent tej działalności to 5 exów w dwa lata pociętych na części, ja nie mam wielkich potrzeb żyje sobie spokojnie w wiejskim domku do którego przeprowadziłem się dla świętego spokoju z dużego miasta tu wyremontowałem sobie domek i zbudowałem warsztacik w którym naprawiam explorery przyjeżdżające lub przywożone na lawetach z całej praktycznie Polski odraz wszystkie okoliczne terenówki.

Co mi daje ten handelek? Przede wszystkim poznałem bardzo dużo osób z forum które u mnie kawkowały i grillowały praktycznie całe lato ktoś był i było przyznacie fajnie ;-) u niektórych i z niektórymi z was nawet spędzę wakacje. Poza tym mam zapas części dla siebie oraz dla klientów którym robie naprawy takie jak wymiany silników skrzynek czy nawet odbudowy po pożarze czy totalnym zalaniu i to mi sprawia frajdę.

Niestety nie wiem jak długo i jak potoczą się moje losy może być tak że pewnego dnia będę musiał dorosnąć oczyścić plac z 4 skorup spychaczem i posiać na nim trawkę i wskoczyć garnitur i przesiąć się na lesingowe Audi albo będę dalej sobie mechanikował do emerytury którą już tak naprawdę mam zapewnioną. Poz tym mam też kilka dobrze prosperujących małych działalności tu i ówdzie :-P

Lubię tu spędzać czas zawsze lubiłem ale też wielu z Was którzy potrafią w wolnej chwili zadzwonić i zapytać co słychać albo przejazdem zboczyć ze służbowej trasy i zajechać do mojego lasu na kawę.

Dlatego proszę żeby zakończyć to całe zamieszanie wokół mojej osoby Wywołane przez Wujka, osiągnął on swój cel ugrał trochę kasy a jeszcze na koniec miał tupet napisać do mnie na PW czy nie mogę mu jeszcze dosłać w prezencie pasa przedniego do jego F-150.... :-/ po tym jak mnie zdyskredytował publicznie. I tu podziękowania szczególne dla Witka, który jako jedyny stał na straży
regulaminu kiedy mieszano mojego nicka z gównem za co oczywiście oberwał od tych którzy jak by nie zareagował opieprzyliby go za jego nieprzestrzeganie cóż takie życie.

Ogólnie te ostatnie 2 lata pozwoliły mi na wyrobienie sobie zdania na temat całego klubu i większości z Was i nic tego nie zmieni.

Jednak jak na wstępie wspomniałem poproszę o uwolnienie mnie od obowiązków MODA ale bez obaw nie będę robił zadymy :mrgreen: zresztą chyba raczej jej wcześniej też nie robiłem

I na tym muszę kończyć bo dłubie właśnie sobie z Fredem głowicę w 4.6 a Fred pomaga mi zdjąć koło pasowe przy okazji poznajcie Freda:

Obrazek

Fred przy pracy mamy taki podział że on pracuje głową:

Obrazek


Muszę lecieć bo słyszę z warsztatu że telefon cały czas napiernicza pewnie ktoś chce zapytać znowu co to jest jak skrzynia robi zyzyzyzy :-D
Ostatnio zmieniony 2015-04-22, 13:38 przez boris, łącznie zmieniany 2 razy.
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Boris

2015-04-22, 13:41

zabawa z Fredem kojarzy mi się z czymś innym :D :D :D :D
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris

2015-04-22, 13:43

:mrgreen: :mrgreen:
Radosławie....to prywatna sprawa Borisa czy marszczy Freda czy się bawi z nim inaczej... :-D :-D
smartpar.pl

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Boris

2015-04-22, 13:44

Dziękuje Dawidzie że strzeżesz mojej prywatności :-D
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Boris

2015-04-22, 13:46

obiecuję więcej nie wtykać paluchów w nieswojego Freda :D :D :D :D
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: Boris

2015-04-22, 13:46

Tak Hubi forum jest integralną częścią klubu który po za nim spotyka się raz na jakiś czas i w kilka aut. To tu się toczy to nasze klubowe życie które raczej nie tętni tylko jest podłączone do respiratora i jakoś ciągnie z upływem czasu.
wciąż nie nie rozumiem co to ma do moderowania forum...
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Boris

2015-04-22, 13:46

Każdy wtyka w swojego Freda :-D :-D :-D

Hubi nie gniewaj się ale my tu mamy poważniejsza rozmowę chyba że chcesz się wypowiedzieć o swoim Fredzie
Ostatnio zmieniony 2015-04-22, 13:47 przez boris, łącznie zmieniany 1 raz.
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Wróć do „KASZTANIENIE”