Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 18:35

Dawid i Rad-T - o co Wam chodzi ???
Czy to ja ustalałem zapisy regulaminu ???

5. Niejasności i spory.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, można je wyrażać poprzez wysyłanie prywatnej wiadomości do moderatorów lub administratorów.
Jeżeli ktoś nie zgadza się z decyzjami i działaniami podejmowanymi przez moderatorów lub administratorów forum, powinien skontaktować się bezpośrednio z osobą, co do której poczynań ma zastrzeżenia.
Używanie publicznych działów forum do rozstrzygania sporów między użytkownikami, traktować należy jako ostateczność.


Jeśli uważacie, że można publicznie kogoś nazywać oszustem, to podejmijcie stosowne kroki w tym zakresie...

A jeśli tak wyraźne zapisy regulaminu też mam olewać, to wystarczy to wyraźnie powiedzieć. Tylko, że wówczas nie widzę potrzeby utrzymywania funkcji moderatora...
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 433
Rejestracja: 2010-04-17, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 18:44

To powiedz mi kto teraz moderuje ?
Ten Pan Boris też jest moderatorem !
Czemu nie mogę ostrzec innych przed tym Panem !?
Ja tylko gzecznie poprosiłem o oddanie moich pieniędzy !
Nie zdziwiłbym się jak by się okazało, że nie jestem 1 osobą którą wystrychnął na dudka...
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuką jest zrobić to na bocznej ;))
Obrazek

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 18:56

kto teraz moderuje
Wasz spór przeniosłem ja - wit.rys...
Boris też jest moderatorem
Tak, ale jak zauważyłeś nie moderuje tego tematu...
Czemu nie mogę ostrzec innych
Możesz, ale nie w taki sposób, formuła którą stosujesz to wyraźnie spór prywatny, a Używanie publicznych działów forum do rozstrzygania sporów między użytkownikami, traktować należy jako ostateczność.

Sugeruję nawiązanie konkretnego kontaktu osobistego z Borisem i zakończenie Waszego sporu bez angażowania forum EFK... Nie do tego celu zostało stworzone.
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 433
Rejestracja: 2010-04-17, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 19:10

Nie to nie jest spór prywatny. Post powstał po to by ostrzec innych przed Panem Borisem.
W końcu ktoś się może zdziwić, jak przyjdą my nie te graty lub wogóle nic nie przyjdzie.
Jak dla mnie taki człowiek nie powinien mieć możliwości sprzedaży na forum.
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuką jest zrobić to na bocznej ;))
Obrazek

Klubowicz El Decaniowa
Klubowicz
Posty: 769
Rejestracja: 2012-08-04, 22:08
Lokalizacja: Płock

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 20:35

Drodzy Panowie - Wujek i Boris..... dorośli Panowie zajmujący się dobrze prosperującym na tym forum handelkiem (chociaż każdy z Was będzie to słowo omijał szerokim łukiem i za nic się nie przyzna do tegoż poczynania ) jak Was nie ma to Was nie ma jak się już pojawicie to wzbudzacie skrajnie złe emocje, wprowadzacie chaos i złą atmosferę, wylewacie na siebie kubeł pomyj i z uwielbieniem się w nich taplacie. Zawarliście między sobą umowę to ją teraz rozdrapujcie między sobą, bo jak widzę trafił swój na swego.... są inne instytucje, gdzie możecie dochodzić swoich praw...jednakże mając na uwadze powyższe, jak również dobro forum do czasu do kiedy nie otrzymam potwierdzenia załatwienia sprawy zawieszam Borisa w obowiązkach moderatora, gdyż funkcję tą może pełnić tylko osoba, co do której nie ma wątpliwości co do uczciwego postępowania, a także aby obaj Panowie mieli równe szanse w tym sporze.

Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 433
Rejestracja: 2010-04-17, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 20:39

Dziękuje.
Ja już pisałem, żadnego mojego auta tu nie wystawie, bo tu nie ma chętnych na moje auta.
Nie handluje przywożę dla swojego użytku. I swojego zadowolenia.
Teraz mam np. chyba koło 8 aut od małych Saabów Turbo po Ciężarówki...
Mogę powiedzieć, że mam kolekcję...
Jak coś mam też np. karawan zrobiony na auto patologa sądowego... od Co....
A co do dawnych czasów kupiłem coś na sprzedaż, ale przeszło mi wolę się zajmować swoją branżą.
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuką jest zrobić to na bocznej ;))
Obrazek

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 3080
Rejestracja: 2007-08-02, 21:48
Lokalizacja: Dolny śląsk
Model Explorera: Ex 2002 4.6 V8; 2012 Camaro 45th 6.2

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 20:43

"All animals are equal. But some animals are more equal than others."
:)
Trochę nie w porządku jest to, że jedna strona moderuje drugą.
Na pewno można zrobić wiele interpretacji regulaminu, tak jak i prawa - Polacy są w tym niezastąpieni, więc może to pomińmy.
Uważam, że chłopaki powinni to rozwiązać publicznie, po której stroni wina by nie była. Proponuje rozwiązać to prawnie, a nas powiadamiać na bieżąco.
Był Ex2 97', Ex2 95' i ex2 99'. Jest ex 3 02'

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 22:07

Tiaa Adrian - Boris nie moderował jak dokładnie czytałeś.
Może jeszcze byśmy obstawiali zakłady kto wygra, lub zrobili wybory w formie ankiety, a zwycięzcą zostanie ten który więcej głosów zbierze...
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Klubowicz karolb863
Klubowicz
Posty: 2570
Rejestracja: 2009-12-26, 11:17
Lokalizacja: Poznań
Model Explorera: był II OHV,jest SOHC

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 23:11

cholera,pogubiłem się już,kto jest tu modem a kto nie,jedni mają tytuł moderatora w awatarze a inni nie mają :-/ ,jak tu żyć :?: :roll:
tel. 606414212

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 23:33

1. rozchodzi się o to że ja jestem modem chwilowo zawieszonym do czasu wyjaśnienia niewyjaśnialnej sprawy tym bardziej że dokładne wyjaśnienie może się źle skończyć dla obu z nas ale prywatnie na rozmowie przy kawce bardzo chętnie gwarantuje że się wam włosy na plecach zjeżą

2. nie moderowałem nic w tym wątku, nawet wulgaryzmów, żeby dać Andrzejowi równe szanse, nie sądzę też żebym wylewał na kogokolwiek jakieś pomyję bo to nie mój poziom w kwestii trafił swój na swego przyznaje rację ale mam nadzieję że znajdziemy kompromis w połowie drogi

3. ja nie unikam słowa handlarz a nawet zwyrodniały handlarz ;-) co nie raz chłopacy posyłają w moim kierunku

4. jedna rzecz co do której bym prosił o bliższe wyjaśnienie to to:
jak Was nie ma to Was nie ma jak się już pojawicie to wzbudzacie skrajnie złe emocje, wprowadzacie chaos i złą atmosferę, wylewacie na siebie kubeł pomyj i z uwielbieniem się w nich taplacie.
poproszę o szczerą odpowiedź Elizę, ale też każdego kto spotkał się z wprowadzanym prze zemnie chaosem i złą atmosferą i gdzie poza swoją obroną w tym wątku wzbudzam te skrajnie złe emocje i gdzie wprowadzam ten chaos i złą atmosferę?


Proszę wypowiedzcie się bo jeżeli aż tak burzę wam forumowy mir i spokój to zamienię explorera na na jakiegoś Jeepa i spadam

myślę też że termin jak was nie ma to was nie ma bardziej tyczy się kogoś kto ostatni swój post napisał 20 marca 2015r. dodając się do listy na wycieczkę do Koła niż kogoś kto bywa tu codziennie

5. podoba mi się pomysł z ankietą Czy Pan Boris musi odejść ;-) albo kogo bardziej lubię :mrgreen:

6. doszliśmy do "porozumienia" wysyłam 700 pln do 6000tyś które zapłaciłem zapominamy o cewkach i dokumentach do rejestracji auta a Wujek zobowiązuje się napisać cytuję z PW

napiszę na forum, że jesteś godny zaufania kontrahent !?

ja przelew jakby co zrobiłem...dobrej nocy wszystkim
Ostatnio zmieniony 2015-04-16, 00:19 przez boris, łącznie zmieniany 4 razy.
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-16, 10:21

No i git...

Szczerze nie zauważyłem,że jak się pojawiacie na forum to coś się dzieje poza tym,że wreszcie COŚ się dzieje :-D
smartpar.pl

Awatar użytkownika
zBYcH
Posty: 465
Rejestracja: 2012-05-06, 14:06
Lokalizacja: Vietz lubuskie

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-16, 10:37

Dobra lektura, a co do tego że jak jest Boris to jest zadyma to się nie zgodzę, bo by chyba musiał być cały czas sajgon bo Boris jest zawsze. Także jak dla mnie to nie mam żadnych zarzutów do kolegi moderatora, a wręcz przeciwnie powiem tak DOBRA ROBOTA PANIE BORIS !!!
Ostatnio zmieniony 2015-04-16, 13:52 przez zBYcH, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 3080
Rejestracja: 2007-08-02, 21:48
Lokalizacja: Dolny śląsk
Model Explorera: Ex 2002 4.6 V8; 2012 Camaro 45th 6.2

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-16, 13:09

to nie temat do takiej rozmowy więc przerzucam do kasztanów ale temat zostawiam jako otwarty ..
Sorry ale ja bym to nazwał moderowaniem, chociażby dlatego, że temat za jaki czas zniknie z powierzchni forum ...
Był Ex2 97', Ex2 95' i ex2 99'. Jest ex 3 02'

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-16, 14:01

Adrian na początku chciałem sam go przerzucić ale tego nie zrobiłem zostawiłem żeby sobie był, to witek dopiero go usunął do kasztanów i też go moderował i nie bój się nie zniknie już ja tego dopilnuję nawet może się uda założyć dla takich spraw osobny dział
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 3080
Rejestracja: 2007-08-02, 21:48
Lokalizacja: Dolny śląsk
Model Explorera: Ex 2002 4.6 V8; 2012 Camaro 45th 6.2

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-16, 14:38

No to super ;)
Był Ex2 97', Ex2 95' i ex2 99'. Jest ex 3 02'

Wróć do „KASZTANIENIE”