Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Prośba o radę w wyborze silnika.

2016-08-24, 22:50

Fajna - to autko co można samemu pogrzebać w mechanice, wszędzie dostęp, prostota.
Znajomy myśliwy tu u mnie ma, MT ze 35". Tylko nie wiem jaki silnik.

Ze wschodu kiedyś bym chciał GAZ 69, ostatecznie UAZ, ale zanim będę mógł to albo znikną, albo ceny postawią je poza granicą dostępności...
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

KiM
Posty: 94
Rejestracja: 2013-11-02, 18:54
Lokalizacja: Zawiercie&Łódź
Model Explorera: 4011cm3 sohc 98r.

Re: Prośba o radę w wyborze silnika.

2016-08-25, 15:13

Fajne, fajne, ale z tym grzebaniem to nie do końca. Trochę elektroniki jest poza przerywaczem kierunkowskazów. Nawet złącze obd jest :-D
Ale ma coś wspólnego z exią żony... brak zegarka :-) . Kupiłem kiedyś taki fajny okrągły do exi, made in zssr od łady, ale teraz go chyba założę do "władzi" ;-) . Ogólnie samochodzik fajny, jeździ, skręca, hamuje, trąbi, ale to nie ford :x . I ta skrzynia z humorkami "starej panny" biegi są, ale 2 i 5 wyskakuje, a reszta losowo wchodzi. Jedynie wsteczny jest idealny. Pożyjemy i zobaczymy co dalej z nią zrobić. I najważniejsze... pozbawiona jest pakietu luksusowego -" a'la flinston ". :-)
Uaza też brałem pod uwagę, ale tylko 452. Ceny za samochód do remontu absurdalne, a reszta poza zasięgiem cenowym.
Niva daje radę :-)

Wróć do „KASZTANIENIE”