Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-22, 23:12

Przepraszam ale to jest post pt: Pseudo Mechanik boris UWAGA :P co się wcinacie tu się na mnie ma wylewać pomyje a zrobił się kącik: żali temu czopkowi że niby źle skrzynie z używanych części zrobiłeś wcześniej że niby od Jankesa paczka długo szła ja pitole a mody śpią nawet nie wiem jak ta cała sraka wygląda w świetle regulaminu i zgodności działów... ale niech się czopki po upajają to tylko ze szkodą dla innych pod poniedziałku nie odebrałem od ani jednego pytacza :D nie odpisałem nikomu na msg poza Nej'em i tylko raz odebrałem na whatsupie nie będzie przełącznika zespolonego od 3ki ani wałka do skrzyni choć się nimi rzucamy po warsztacie :D tak mój cichy protest :D
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

k-91
Posty: 168
Rejestracja: 2014-11-02, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Model Explorera: 4.6 V8 3V 2007 Eddie Bauer

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-22, 23:24

Mirek nie nerwuj się Adrianek na Camaro zbierał :D :P

i przerzuć się na stacyjki w Passacie ponoć ta sama kasa i czas :D
...kolego Boris :-D ...poczytaj ze zrozumieniem...ze zro-zu-mie-niem ( "Z całą pewnością można czytać (nawet na głos) i nic nie rozumieć. Równie częste są przykłady niepełnego lub niewłaściwego zrozumienia czytanego tekstu. Kursy czytania ze zrozumieniem byłyby rzeczą zbawienną, uczono by na nich rozumienia istotnej treści tekstu, a nie tylko szybkiego czytania z rozumieniem poszczególnych słów i zdań. Istotna treść bywa często trudna do odczytania) :lol:, taki żarcik :shock: . Gdzie tam masz napisane że taka sama kasa i czas? A tak na marginesie to gwarantuję Ci że szybciej zrobisz cały remont ASB (...z własnoręcznym dorobieniem wszystkich części 8) ) niż wymienisz i podłączysz nową stacyjkę w Passacie :-D :-D :-D .

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 3080
Rejestracja: 2007-08-02, 21:48
Lokalizacja: Dolny śląsk
Model Explorera: Ex 2002 4.6 V8; 2012 Camaro 45th 6.2

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 07:51

1,689.79 $ skrzynia

350$ kaucja chyba że odeślesz im swoją starą co się nie kalkuluje

ok 250-300 $ shipping

mamy: 2289,79 x 3,67 kurs mamy 8403,53 zł

jak celny to dostanie pojadą z cłem i akcyzą to myślę 10 tysięcy przekroczy na luźno
U nas się słabo kalkuluje, bo faktycznie transport to zeżre, ja tylko daje porównanie jak to wygląda w Polsce - drogo, nieprofesjonalnie i nieskutecznie (panie tego się nie da naprawić ten typ tak ma), a jak w stanach.

odezwał się znafca tematu
Sorry ale przeczytałem początek i nawet nie chce mnie się tego czytać bo zmyślasz, na pewno wrócę do opisania mojej sytuacji w tym dziale, może wtedy sobie faktycznie przypomnisz dokładnie jak było i co mówiłem i ile wydałem na części.
Z tarczkami masz faktycznie rację gość nie dosłał kompletu na jeden kosz - i tyle byłoby prawdy w tym co piszesz, może znawcą nie jestem ale idiotą też nie od tego się skrzynie nie psują (dramatu z nimi nie było). Pamiętasz może jak pytałem czy kupić pewną część gdzie podkładki mosiężnej nie było, pod jedną z planetarek? Zgadnij co tam się stało?
Co do elektrozaworów które wałkujesz od początku, kilkukrotnie pytałem czy uważasz, że trzeba je na 100% wymienić za pierwszym razem, zastanawiałeś się nie byłeś pewien stwierdziłeś, że obejrzysz tamte dwa komplety, zabrałeś je do siebie następnie kolejnym razem założyłeś, jak skończyłeś robotę mówiłeś, że musi działać. Okazało się, że nie działa, ja jednak stwierdziłem, że faktycznie oboje się nad tym zastanawialiśmy czy trzeba wymieniać czy nie więc wziąłem winę na siebie i oddałem ci drugi raz skrzynie wraz z samochodem, kupując nowy zestaw elektrozaworów (choć ty tam jeszcze coś sprawdzałeś na starych z tego co pamiętam).
Oprócz w/w tarczek kupiłem wszystkie części jakie zalecałeś za drugim razem miałeś samochód u siebie, czekałem cierpliwie pół roku choć miało być zrobione w dwa tygodnie, złego słowa na ten temat nie powiedziałem, choć nie wierzę w serie losowe mechaników i budowlańców jak im się przeciągają terminy. Po odbiorze samochodu okazało się też że nie łączy jedna sonda lambda a wcześniej tego problemu nie było - też nic na ten temat nie powiedziałem. Zapłaciłem dwa razy o cenę się nie targowałem, skrzynia pochodziła przez parę miesięcy przy delikatnej jeździe, a teraz się okazuje, że to moja wina. Tak jak pisałem wcześniej masz szczęście, że nie zblokowała się mojej kobiecie jak jechała gdzieś na trasie i coś się nie stało.


Mirek nie nerwuj się Adrianek na Camaro zbierał :D :P

i przerzuć się na stacyjki w Passacie ponoć ta sama kasa i czas :D
Raczej proponowałbym powrót do frot... :-D :-D :-D :x
Był Ex2 97', Ex2 95' i ex2 99'. Jest ex 3 02'

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 09:03

Mirek nie nerwuj się Adrianek na Camaro zbierał :D :P

i przerzuć się na stacyjki w Passacie ponoć ta sama kasa i czas :D
Gdzie tam masz napisane że taka sama kasa i czas? A tak na marginesie to gwarantuję Ci że szybciej zrobisz cały remont ASB (...z własnoręcznym dorobieniem wszystkich części 8) ) niż wymienisz i podłączysz nową stacyjkę w Passacie :-D :-D :-D .
dziękuje za wygooglanie definicji czytania ze zrozumieniem żart dość niskiego lotu ale spoko my z Mirkiem robimy sobie bekę z Ciebie wiec ty też masz do tego prawo.

to zdanie :

gwarantuję Ci że szybciej zrobisz cały remont ASB (...z własnoręcznym dorobieniem wszystkich części 8) ) niż wymienisz i podłączysz nową stacyjkę w Passacie

świadczy o tym że kompletnie nie masz pojęcia o mechanice jakiegokolwiek typu więc proszę cię cytuj google żartuj ale nie ośmieszaj się bo to mega żałosne jak chcesz wyśle ci kurierem jedną zębatkę z dowolnej skrzyni weź ją sobie i jedź do dowolnej firmy z tokarką i zapytaj ile RH trwa dorobienie takiego elementu myślę że zanim wytoczą użytek ja rozbiorę na części pierwsze i złoże tego Passata i to przez rurę wydechową :D
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

k-91
Posty: 168
Rejestracja: 2014-11-02, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Model Explorera: 4.6 V8 3V 2007 Eddie Bauer

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 09:25

Cześć Boris :-D. Co do mojej mechaniki :-D ... wykładam PKM'y i obróbkę ubytkową...dużo też robię na Mazak'u ( taką zębatkę kolego robi w 15min :-D ...to tak na marginesie :-D...dasz radę rozebrać i złożyć? ).
Widzę że się nie dogadamy z tą nieszczęsną stacyjką dlatego Cię oświecę bo będziesz jeszcze długo błądził i się rzucał jak nie powiem co i na czym...a jakbyś miał trochę wiedzy w tym temacie to byś wiedział że nie zrobisz tego bez komputera serwisowego :-D...chociaż doskonale pewnie wiesz że taką stacyjkę trzeba po wymianie zakodować w serwisie na kompie podłączonym do sieci VW :mrgreen: ...

Taaa forum ożyło 8) ...no i dobrze :-D . Jak to nie tajemnica to wyjaśnijcie o co dokładnie biega między Wami bo przepychacie się już kolejną stronę i ludziska mają zamęt w głowie...i nie wiadomo co robić :cry: ...a ja może chciałbym skorzystać z pomocy u Borisa ;-)

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 3080
Rejestracja: 2007-08-02, 21:48
Lokalizacja: Dolny śląsk
Model Explorera: Ex 2002 4.6 V8; 2012 Camaro 45th 6.2

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 10:47

Cześć Boris :-D. Co do mojej mechaniki :-D ... wykładam PKM'y i obróbkę ubytkową...dużo też robię na Mazak'u ( taką zębatkę kolego robi w 15min :-D ...to tak na marginesie :-D...dasz radę rozebrać i złożyć? ).
Widzę że się nie dogadamy z tą nieszczęsną stacyjką dlatego Cię oświecę bo będziesz jeszcze długo błądził i się rzucał jak nie powiem co i na czym...a jakbyś miał trochę wiedzy w tym temacie to byś wiedział że nie zrobisz tego bez komputera serwisowego :-D...chociaż doskonale pewnie wiesz że taką stacyjkę trzeba po wymianie zakodować w serwisie na kompie podłączonym do sieci VW :mrgreen: ...

Taaa forum ożyło 8) ...no i dobrze :-D . Jak to nie tajemnica to wyjaśnijcie o co dokładnie biega między Wami bo przepychacie się już kolejną stronę i ludziska mają zamęt w głowie...i nie wiadomo co robić :cry: ...a ja może chciałbym skorzystać z pomocy u Borisa ;-)
Daj spokój z tego co tu czytałem Boris będzie robił klasyki nie tam jakieś exy, podobno we wszystkich będzie wymieniał silniki na nowe bo starych się nie opłaca naprawiać :-D :-D :-D :-D :-D :-D :twisted:
Był Ex2 97', Ex2 95' i ex2 99'. Jest ex 3 02'

k-91
Posty: 168
Rejestracja: 2014-11-02, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Model Explorera: 4.6 V8 3V 2007 Eddie Bauer

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 10:51

...noo fakt, mi też kazał szukać nowego silnika...coś w tym jest. Jak znajdę to się może umówię na wymianę :-D

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 3080
Rejestracja: 2007-08-02, 21:48
Lokalizacja: Dolny śląsk
Model Explorera: Ex 2002 4.6 V8; 2012 Camaro 45th 6.2

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 10:57

...noo fakt, mi też kazał szukać nowego silnika...coś w tym jest. Jak znajdę to się może umówię na wymianę :-D
Może lepiej kup drugiego exa sprawnego i umów się z nim na wymianę tabliczki znamionowej :x :razz:
Był Ex2 97', Ex2 95' i ex2 99'. Jest ex 3 02'

k-91
Posty: 168
Rejestracja: 2014-11-02, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Model Explorera: 4.6 V8 3V 2007 Eddie Bauer

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 11:27

Najlepiej z 2017 roku 8-) . Dobra...nie ma co więcej drzeć łacha z kolegi Borisa. Jesteśmy na tym forum i trzeba się jakoś dogadywać. Każdy może coś spierd...ć, życie...grunt to mieć tego świadomość i jakoś dojść do porozumienia. Ja tam do kolegi Borisa nic nie mam i ufam że każdemu chce pomóc najlepiej jak potrafi...a że czasami coś gdzieś nie "zatrybi" to już inna sprawa. Irytuje mnie tylko takie gadanie "szukaj lepiej nowego silnika" :-/ ...wywaliło mi liftera i mam szukać silnika...nieżle. Może to była ewidentnie wada materiałowa? Co wtedy? Może rzeczywiście nie było smarowania...ok...trzeba zrobić żeby było (...tak tak...pewnie się nie da ;-) i się nie opłaca). Tylko trzeba było najpierw może zobaczyć jak to wygląda...zdiagnozować itd co było przyczyną. Wiem że jak wyszłoby na Twoje (...i silnik kaput) to napiszesz "A NIE MÓWIŁEM"...tylko że jak wyjdzie nie na Twoje to na 100% nic nie napiszesz i przemilczysz temat bo tak wygodniej :-D. Z mojego punktu widzenia brzmi to totalnie nie profesjonalnie...a jakby nie było jesteś naszym forumowym guru od tych spraw...a to do czegoś zobowiązuje :-D . To się tyczy wszystkich :-D.
Miałem wielu mechaników (...żeby była jasność - to nie aluzja do Was) i mam podobne o nich zdanie jak i o handlarzach. Krótko mówiąc nie zaufam i nie uwierzę w ich słowa nigdy dopóki nie zobaczę i dotknę osobiście :-D . Nie miałem czasu ani ochoty aby stać nad nimi cały czas :razz: . Więc wpadłem (...z mojego punktu widzenia :grin: ) na "cudowny" plan. Poznałem kumatego i się z nim zaprzyjażniłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Teraz przynajmniej wiem że jak coś spierd...li to przynajmniej mi o wszystkim powie bo będzie mu głupio spojrzeć mi w oczy jak wyjdą jakieś "kwiatki". Wiem że nie każdy ma taką możliwość ale mi się akurat udało :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 3080
Rejestracja: 2007-08-02, 21:48
Lokalizacja: Dolny śląsk
Model Explorera: Ex 2002 4.6 V8; 2012 Camaro 45th 6.2

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 11:58

Najlepiej z 2017 roku 8-) . Dobra...nie ma co więcej drzeć łacha z kolegi Borisa. Jesteśmy na tym forum i trzeba się jakoś dogadywać. Każdy może coś spierd...ć, życie...grunt to mieć tego świadomość i jakoś dojść do porozumienia. Ja tam do kolegi Borisa nic nie mam i ufam że każdemu chce pomóc najlepiej jak potrafi...a że czasami coś gdzieś nie "zatrybi" to już inna sprawa. Irytuje mnie tylko takie gadanie "szukaj lepiej nowego silnika" :-/ ...wywaliło mi liftera i mam szukać silnika...nieżle. Może to była ewidentnie wada materiałowa? Co wtedy? Może rzeczywiście nie było smarowania...ok...trzeba zrobić żeby było (...tak tak...pewnie się nie da ;-) i się nie opłaca). Tylko trzeba było najpierw może zobaczyć jak to wygląda...zdiagnozować itd co było przyczyną. Wiem że jak wyszłoby na Twoje (...i silnik kaput) to napiszesz "A NIE MÓWIŁEM"...tylko że jak wyjdzie nie na Twoje to na 100% nic nie napiszesz i przemilczysz temat bo tak wygodniej :-D. Z mojego punktu widzenia brzmi to totalnie nie profesjonalnie...a jakby nie było jesteś naszym forumowym guru od tych spraw...a to do czegoś zobowiązuje :-D . To się tyczy wszystkich :-D.
Miałem wielu mechaników (...żeby była jasność - to nie aluzja do Was) i mam podobne o nich zdanie jak i o handlarzach. Krótko mówiąc nie zaufam i nie uwierzę w ich słowa nigdy dopóki nie zobaczę i dotknę osobiście :-D . Nie miałem czasu ani ochoty aby stać nad nimi cały czas :razz: . Więc wpadłem (...z mojego punktu widzenia :grin: ) na "cudowny" plan. Poznałem kumatego i się z nim zaprzyjażniłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Teraz przynajmniej wiem że jak coś spierd...li to przynajmniej mi o wszystkim powie bo będzie mu głupio spojrzeć mi w oczy jak wyjdą jakieś "kwiatki". Wiem że nie każdy ma taką możliwość ale mi się akurat udało :mrgreen: .
On też drze łacha ja pretensji nie mam, więc on pewnie też nie. W końcu mi nic nie robił i nie będzie robił to tym bardziej nic mi do jego umiejętności ;-) .
Pogratulować poznania kumatego mechanika, to chyba trudniejsze niż znaleźć kobietę swojego życia :-D
Był Ex2 97', Ex2 95' i ex2 99'. Jest ex 3 02'

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 13:56

k-91 15 minut czas start:

Obrazek

Co do stacyjki kodowanie immo jest czymś tak oczywistym że nawet nie pomyślałbym że można z tego robić sprawę poza tym teraz ja ciebie oświecę nie trzeba do ASO na kompa jeździć tylko zadzwonić do kumpla który siedzi w VAG podjedzie dopisze tak już jest z prawie każdą marka w nowych BMW dopisuje się nawet nowy akumulator ale co ja tam wiem no comment...a chociażby 10km dalej w wsi zwanej Kcynia mieszka koleś który jeździ ogarniać elektronikę w BMW Niemcom co dwa tygodnie jedzie tam do ASO i ogrania fury nad którymi się załamują ...

Raz nie wyszło na moje i napisałem że źle dokręciłem napinacz i nim poleciał olej choć na forum byłe różne teorie ale to dotyczyło mojego problemu ;)w reszcie raczej pisałem "a nie mówiłem" :D resztę ewentualnych sytuacji można wyciągnąć z kontekstu czytając ze zrozumieniem bo to niezwykle ważne, że np ktoś opisuje sytuacje ja lub inni odpowiadam po czym po jakim czasie ktoś wrzuca przyczynę usterki itp to jak mało można mi udowodnić pomyłek wynika z tego że często nie ma informacji zwrotnej nt. napraw i ich zakończenia bo auto obleci serwisy i skończy u nowego nabywcy lub w auto kasacji gdzie jego podzespoły takie jak skrzynia czy silnik wrócą w w obieg jak stan igła z gw. rozruchową :D a na pewno moich błędnych diagnoz przez telefon czy internet było więcej bo opieram się na wiedzy z forów amerykańskich gdzie też piszą często głupoty literatury dot exa i pewnej powtarzalności usterek w tych autach ...

Co do silnika każdy można wyremontować ale jest pewna gama usterek która objawi się nawet po kapitalnym remoncie i będzie znowu dupa. co do twojego motoru w którym padł lifter z całą świadomością i odpowiedzialnością zaproponowałem ci wymianę na inny bo 2 lata temu przechodziłem dokładnie identyczną sytuację jak ty włożyłem kilka taczek pieniędzy w remont swojego 4.6 z największą dokładnością starannością u najbardziej fachowych podwykonawców nawet zahaczyłem o wojskowe zakłady lotnicze :D i za ponad 8 kafli włożonych w remont nauczyłem się kilku ciekawostek o tym motorze ;) i tak naprawdę o ile bez wahania zrobił bym remont focha ohv-ki (oczywiście po sprawdzeniu głowic :P) czy jakiegoś starego windsora itp itd uważam że bezpieczniej dla portfela było by zdobyć motor z w miarę pewnego źródła i na nim oprzeć remont bo tak skończyło się to w moim i o ile dobrze cię kojarzę w prawie identycznym przypadku jeżeli stać cię na to żeby podjąć ryzyko to nie mój portfel i nie moja kasa ja przestałem się spierać z Wami bo szkoda mi na to zdrowia jak ktoś chciał półśrodek dostawał półśrodek lata mi to koło tyłka. Z wielkim zaciekawieniem będę śledził przebieg twojej naprawy i życzę ci jak najlepiej. I mam nadzieję że nie będzie "a nie mówiłem :D"

Miałem klienta który kiedyś dzwonił po nową uszczelkę pod głowicę do OHV dyskusja tłumaczenie że to najpewniej pęknięta głowica na gnieździe zaworowym gość mówi samochód jest w dobrych rękach u znajomego mechanika srutututu komplet uszczelek śruby planowanie wiadro kasy oleje płyny filtry robota i po dwóch tygodniach zadzwonił czy nie mam głowicy na sprzedaż ...
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

k-91
Posty: 168
Rejestracja: 2014-11-02, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Model Explorera: 4.6 V8 3V 2007 Eddie Bauer

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 15:38

...czas start...wykonanie za ok 34min :-D , a co można...można :mrgreen:

...ok, zakładam teraz że masz rację z tym 4.6, zdobędę silnik z "miarę pewnego żródła" tzn? Ile ma mieć przebiegu? 20tys...50...100...? W czym będzie lepsze oparcie się na innym silniku (...niestety duża niepewność co do stanu tech) przy remoncie od oparcia się na moim...? Wątpie raczej aby przyczyna była w dole silnika...więc zostaję góra. Trzeba będzie to kupię nowe głowice i powinno być po sprawie :mrgreen: . Zobaczymy co i jak wyjdzie...to nie prom kosmiczny a prosta konstrukcja....i na pewno napiszę co i jak. Ja zbagatelizowałem oznaki i od razu po kupnie powinienem zajrzeć do hydro...myślałem że będzie stukało i jeżdziło...a tu duuupa :eek: . Gadałem z chłopakami od Mustangów, każdy mówił to samo tj. dobry silnik, pilnować oleju, rozrządu itd. Co do mojego...wymienić kompletny rozrząd, na święty wypadek pompę oleju, szlifnąć przy okazji gniazda i zawory i tyle. Zobaczymy :mrgreen:

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 3080
Rejestracja: 2007-08-02, 21:48
Lokalizacja: Dolny śląsk
Model Explorera: Ex 2002 4.6 V8; 2012 Camaro 45th 6.2

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 17:40

...czas start...wykonanie za ok 34min :-D , a co można...można :mrgreen:

...ok, zakładam teraz że masz rację z tym 4.6, zdobędę silnik z "miarę pewnego żródła" tzn? Ile ma mieć przebiegu? 20tys...50...100...? W czym będzie lepsze oparcie się na innym silniku (...niestety duża niepewność co do stanu tech) przy remoncie od oparcia się na moim...? Wątpie raczej aby przyczyna była w dole silnika...więc zostaję góra. Trzeba będzie to kupię nowe głowice i powinno być po sprawie :mrgreen: . Zobaczymy co i jak wyjdzie...to nie prom kosmiczny a prosta konstrukcja....i na pewno napiszę co i jak. Ja zbagatelizowałem oznaki i od razu po kupnie powinienem zajrzeć do hydro...myślałem że będzie stukało i jeżdziło...a tu duuupa :eek: . Gadałem z chłopakami od Mustangów, każdy mówił to samo tj. dobry silnik, pilnować oleju, rozrządu itd. Co do mojego...wymienić kompletny rozrząd, na święty wypadek pompę oleju, szlifnąć przy okazji gniazda i zawory i tyle. Zobaczymy :mrgreen:
Będzie dobrze, jak ja swój silnik rozłożyłem i złożyłem i nawet części nie zostały ;) już nie mówiąc o tym, że samochód jeździł bez problemów dopóki skrzynia nie padła.
Był Ex2 97', Ex2 95' i ex2 99'. Jest ex 3 02'

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 21:07

"Wątpie raczej aby przyczyna była w dole silnika..." duży błąd Panie ;)

Ale co ja tam wiem patrząc na tytuł postu nie robiąc samochodu Sebusia utraciłem wszelką wiedzę i kwalifikacje do napraw :D już nawet reklamę z warsztatu zdjąłem :P
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

k-91
Posty: 168
Rejestracja: 2014-11-02, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Model Explorera: 4.6 V8 3V 2007 Eddie Bauer

Re: Pseudo Mechanik boris UWAGA

2017-07-23, 22:02

Boris...odpowiedz mi proszę czy silnik w moim Fordzie jest kolizyjny? Co do dołu to zobaczymy z czasem co wyjdzie :-D

Wróć do „KASZTANIENIE”