Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Kuniarz
Posty: 180
Rejestracja: 2009-01-07, 15:57
Lokalizacja: Śrem, Wlkp
Kontakt: Strona WWW

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-16, 23:54

...uwielbiam jeździć potworem, ale to chyba typowe na tym forum ;-) pozatym...

- zawodowo naprawiam to co klienci bądź "informatyk ze szkoły synka", bądź poprostu przekorna natura zepsuła. Ogólnie komputery i informatyka stosowana o wielu twarzach. Wieść gminna niesie, że naprawiam wszystko, tylko czasem się nie opłaca (mi sie opłaca :D)
- hobbystycznie robię czasowstrzymywacze (określenie mojego szwagra na układy oparte o mikrokontrolery z rodziny Atmega). Począwszy od sterownika pieca miałowego poprzez różne wymyślne termostaty tygodniowe, na pilotach do światła w ogródku skończywszy. Aktualnie na tapecie tablica reklamowa LED dla brata, dla mnie następna, a tysiące innych na handel, bo ja handlowiec z zamiłowania jestem
- w ramach dziwnych wyzwań, postanowiłem strzelić sobie inżyniera na 40tkę, więc brnę powoli przez Automatykę i Robotykę na Politechnice Poznańskiej. Uwierzcie mi bądź nie, ale 36cio latek na pierwszym stopniu studiów to nie lada atrakcja ! (niestety nie dla tych ślicznych dziewcząt, których pełno na uczelni... ;-)

To w skrócie tyle ;-)
Projekt AVALON
Obrazek ... szczegóły na stronie domowej ...

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-17, 10:24

hobbystycznie robię czasowstrzymywacze (określenie mojego szwagra na układy oparte o mikrokontrolery z rodziny Atmega). Począwszy od sterownika pieca miałowego poprzez różne wymyślne termostaty tygodniowe, na pilotach do światła w ogródku skończywszy.
no to kolego bede mial do Ciebie sporo pytan...ale to dopiero na wiosne.
smartpar.pl

Awatar użytkownika
luk_jag
Posty: 441
Rejestracja: 2007-07-12, 23:00
Lokalizacja: Kutno

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-17, 20:53

Dawid nawijaj co Ci potrzeba !!!
Serwis AGD ardo,polar,whirlpool,amica,ariston,indesit i inne... 601-707-425
Służę pomocą :-)

Awatar użytkownika
yony
Posty: 445
Rejestracja: 2007-07-26, 09:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-17, 21:53

No już dawno miałem napisać...

Aktualnie sprzedaję systemy wystawiennicze różnego typu http://www.expandmedia.pl, co jakiś czas złapię fuchę na mojego ukochanego G4 i trzasnę jakiś prodżekcik, z wykształcenia księgowy, z praktyki Print Producer. I se szukam właśnie roboty w tem zawodzie, jak będzie trzeba się wynieść z Warszawy to tym lepiej!
Aaaa i gitarowym jestem. Chwilowo bez zespołu stałego ale parę płytek mam na koncie jakby co... :)
Apology accepted, Captain Needa.

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-18, 10:33

Aktualnie sprzedaję systemy wystawiennicze różnego typu
a widzisz, szkoda, że wcześniej nie wiedziałem ;) miałem parę fajnych zleceń, które musiałem odrzucić z powodu nadmiernej pazerności mojego szefostwa :-/ a nie miałem komu klientów podesłać

no ja aktualnie znów się przebranżawiam ;)
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-18, 10:57

Dawid nawijaj co Ci potrzeba !!!
...sporo tego,dlatego pisalem,ze dopiero na wiosne bo jeszcze jestem w trakcie rozbudowy domu a kaska ucieka.
Musze usprawnic centralne,troche zautomatyzowac wszystko,bo czasu ciagle nie ma.
smartpar.pl

Kuniarz
Posty: 180
Rejestracja: 2009-01-07, 15:57
Lokalizacja: Śrem, Wlkp
Kontakt: Strona WWW

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-18, 21:05

Dawid nawijaj co Ci potrzeba !!!
...sporo tego,dlatego pisalem,ze dopiero na wiosne bo jeszcze jestem w trakcie rozbudowy domu a kaska ucieka.
Musze usprawnic centralne,troche zautomatyzowac wszystko,bo czasu ciagle nie ma.
ech... ja remontowałem kupioną chatkę od stycznia do czerwca 2008, korzystając z okazji totalnej rozpierduchy wszystkich ścian i robienia od nowa, puściłem sobie wszędzie skrętkę. Jak czas pozwoli to będę wdrażał "inteligentny budynek", bo już nie raz okazało się, że np. włączenie ogrzewania SMSem na godzinę przed powrotem od rodzinki byłoby zajefajnym luksusem :).
Chociaż z drugiej strony, są teraz tanie moduły komunikacji radiowej, więc chyba kable zostaną w ścianach, a grzejniki będę regulował radiem ;-)

Ale kiedy, KIEDY na to znaleźć chwilę czasu....

cruscher
Posty: 285
Rejestracja: 2007-09-16, 00:53
Lokalizacja: okolice łodzi
Kontakt: Strona WWW

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-18, 23:27

Jak już ktoś zauważył był już kiedyś taki temat, ale było to dość dawno jak na forum nie było jeszcze tylu osób.

Moim głównym zajęciem są obecnie studia na Politechnice Łódzkiej a dokładnie kierunek matematyka stosowana ze specjalizacją w finansach i ubezpieczeniach.

Poza tym to wnętrza od projektu, aranżacji, przez wykonanie, wstawienie mebli tych gotowych i na zamówienie (w tym własna produkcja) aż po dekoracje i elementy wykańczające wnętrze. Wnętrza nie tylko biurowe, ale także urzędy, salony samochodowe, hotele, restauracje, przychodnie, szpitale, prywatne kliniki i wiele innych
Kilka sklepów w polsce z krzesłami (4litery ), salon z meblami biurowymi, gabinetowymi itp itd w centrum Łodzi (Colo-Rolo ), produkcja mebli na wymiar również w okleinie naturalnej.
Obecnie dodatkowo zaczynam bawić się w coś takiego jak wożenie biznesmenów na różne spotkania, a także do ślubów czy innych uroczystości, na razie mała flota bo tylko BMW E66 i S-klasa, ale dopiero zaczynam (Wynajem Aut Luksusowych ).

Hobby to motoryzacja i manipulowanie ludźmi, ale tego drugiego to dopiero się uczę.
Ostatnio zmieniony 2009-01-18, 23:29 przez cruscher, łącznie zmieniany 2 razy.
Dwa duże fordy w mojej stajni: Econoline i Explorer - prezentowały się świetnie.
Pozdrawiam wszystkich Explorerowców z Łodzi i okolic.

wariot

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-19, 10:09

to i ja się dołożę,
generalnie to od lat zawodowo ganiam ludzi do roboty :-), aktualnie w reklamie. Hobby poza Explorkiem to grafika komp, muzyka i narty.
Hm? co jeszcze ...? nie no przecież nie będę tu reklamował usług firmy, w której pracuje.
Ale jeśli ktoś sobie życzy to proszę na priv
Sam mogę pomóc w np: fotomontarzach ( na miarę moich amatorskich możliwości, portfolio na dale :-).), doradztwie w zarządzaniu strukturami sprzedaży, negocjacje, mediacje, tworzenie ofert handlowych( wymieniam wyłącznie prywatną pomoc)
od takie tam małe ziemniaczki :roll:

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-19, 10:43

wariot, bardzo fajne grafiki :thumright:

to kiedy zrobisz coś z EX w temacie rysunku? ;)
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

wariot

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-19, 12:08

Hubi
dzięki Ci za opinię :-)
może podrzuc jakieś motto, myśl przewodnią to coś pacnę chętnie łaj not?! :grin:

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-19, 12:27

heh.. stary taka fajną graficzkę można by ładnie wydrukować i np. na przyszły WOŚP wystawić do licytacji ładnie oprawione w ramie czy coś ;)
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

wariot

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-01-19, 12:43

qurcze, no jasne czemu nie tzn nie przeceniajmy moich zdolności ale postaram się czemu cel jest wyjątkowo dobry!
Proponuję zatem aby forumowicze zgłaszali pomysły na temat:
np "Explorek i magia świąt" itp.... wybierzemy jeden motyw/ motto a ja coś z tym zrobię chętnie.
:lol:

glob_mobile

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-03-02, 15:09

To i ja, jako ze jestem nowy w zacnym gronie ecp pokaze twarz :roll:

Ukonczylem (bynajmniej nie dziennie, zeby kto nie myslal ze taki zdolny chlopak jestem :-P ) dziennikartstwo na uw. W zawodzie raczej nie pracowalem, ale kto wie... jestem jeszcze mlody ;-)

Zawodowo przerabiam chyba wszystko co moze zapewnic zonie i synkowi byt. Tzn glownie (choc po godzinach) zajmuje sie logistyka w rodzinnej firmie, a od czasu do czasu edukuje doroslych :-P (trener-szkoleniowiec), no i od niedawna pracuje w stolecznej, w sek ds. nieletnich.

Na Explorera chorowalem juz w wieku 18 lat :-P Po drodze byl stary RangeRover, ale dosc szybko mnie znudzil i pochlanial zbyt duzo funduszy.... a w miedzy czasie pojezdzilem dluzszy czas Subaru Legacy I i potem II. Takze z suv'em i napedem 4WD doczynienia mam od ladnych paru lat :-)
Slucham w sumie wszystkiego co wpadnie mi do ucha... Od rocka i metalu, az po hamrykanski rap.... ZA WYJATKIEM TECHNO i POLSKIEGO HIPHOPU ktorych osobiscie nie znosze :!:

No coz.... to by bylo chyba tak na tyle 8-)
Ostatnio zmieniony 2009-03-02, 15:10 przez glob_mobile, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
misza SG
Posty: 380
Rejestracja: 2008-02-04, 15:12
Lokalizacja: Terespol n.Bugiem

Re: Co robi właściciel EXPLO

2009-03-02, 18:36

pracuje w stolecznej, w sek ds. nieletnich
milicjant :shock:

Wróć do „KASZTANIENIE”