Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z ceną i minimum jednym zdjęciem. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem! Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazdów, jak również samochodów na części, oraz głównych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc. Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie oólnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu również zdjęcie tego elementu. Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych elementów typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., których stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji.

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem: REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Awatar użytkownika
drakerc
Posty: 129
Rejestracja: 2013-11-17, 00:35
Lokalizacja: Ełk

Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 15:33

Witam,

potrzebuję takich plastików mocujących, ktore znajdują się w plastikowych drzwiczkach chroniących narzędzia od koła zapasowego (w EXI chyba siedzi tam zbiornik płynu od spryskiwaczy). Chodzi mi o coś takiego:

Obrazek

Ewentualnie mogę kupić całe drzwiczki od tego schowka. Takie jak te, oby miały te plasticzki niezniszczone:

Obrazek

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 16:14

20 + przesyłka
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
drakerc
Posty: 129
Rejestracja: 2013-11-17, 00:35
Lokalizacja: Ełk

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 16:17

Za same zatrzaski czy za drzwi? Te drugie zdjęcia właśnie wziąłem z Allegro i tam są całe drzwiczki za 19,99zł + przesyłka...

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 18:29

cała klapa
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
drakerc
Posty: 129
Rejestracja: 2013-11-17, 00:35
Lokalizacja: Ełk

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 19:26

Cała klapa jest do kupienia w tej samej cenie (a nawet o grosz taniej) na Allegro, a cała klapa jest mi niepotrzebna, same zatrzaski. Jak sprzedasz same zatrzaski to daj znać, ewentualnie klapę, ale nie zapłacę 20zł, bo za tyle jest na Allegro, a potrzebuję samych zatrzasków.

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 19:45

a ja mam ci dać za darmo bo jesteś z forum ? wiesz co idź ma allegro i nie zawracaj mi dupy na PW albo zadzwoń do pana z allegro i poproś czy ci może nie wykręci samych zatrzasków to może jeszcze będzie o 5-6 groszy taniej to nie zmieni jednak faktu że za przesyłkę pobraniową zapłacisz 25 zł u pana z allegro a u mnie 14,50 to jest żenujące do kwadratu . . . :/
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Klubowicz karolb863
Klubowicz
Posty: 2570
Rejestracja: 2009-12-26, 11:17
Lokalizacja: Poznań
Model Explorera: był II OHV,jest SOHC

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 19:49

Boris,ja wezmę całą klapę,właśnie sobie uświadomiłem że moje nie trzymają za bardzo,odłóż mi ją proszę jeśli jest wolna.
tel. 606414212

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 19:52

będzie leżeć i czekać ;)
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
drakerc
Posty: 129
Rejestracja: 2013-11-17, 00:35
Lokalizacja: Ełk

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 20:04

Dzięki wielkie, to zdecydowanie wolę kupić na Allegro niż od Janusza Biznesu, który mimo braku prowizji od sprzedaży na forum i regulaminu, który mówi o tym, że na forum sprzedaje się taniej rzuca się do kogoś, że jednak próbuje negocjować cenę.
Pozdrawiam i życze miłego dnia.

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 20:19

Klubowy sprzedający na forum sprzedaje taniej to co także sam wystawia gdzie indziej drożej. Poza tym nawet jak cenka taka sama to ja (pewnie i inni) wolimy kupić na zasadzie : "popieraj swoje". Jak potem będziesz potrzebował części poważnej, i nie będzie możliwości sprawdzenia to komu zaufasz ? Z forum czy z alle ???

Zrób sobie na rzepy, to wyjdzie najtaniej i działa. ;)
Ostatnio zmieniony 2016-09-15, 14:37 przez jacek4, łącznie zmieniany 1 raz.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
drakerc
Posty: 129
Rejestracja: 2013-11-17, 00:35
Lokalizacja: Ełk

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 20:41

Nie będę potrzebował, nie mam od dawna Explorera, tylko inne auto i akurat sposób mocowania schowka jest taki sam jak w Explorerze i kilkudziesięciu innych autach od Forda/Lincolna/Mercury. No to skoro mam konto na tym forum, to pomyślałem, że wesprę ludzi, z którymi miałem takie same kiedyś auto - nie spieszyło mi się, ma mam właśnie obecnie to zrobione na magnes + metal i się trzyma, ale chcicałem fabrycznego wyglądu - skoro tutaj dużo osób rozbiera na części, to może ktoś zechce sprzedać takie dwie pierdółki za jakieś skromne 20zł z wliczoną wysyłką za przedpłatą, a ja wesprę kogoś poza Allegro. No ale jak widać nie. Nie to nie, dla mnie żaden problem, kupię na Allegro, albo wejdę na forum klubu Mondeo, Windstara czy innych Fordów i tam kupię, gdzie takie gówienka oddają za grosze - łaski bez, na szczęście jest wolny rynek.

A części "poważne' kupuję na Amazonie / eBayu, a nie używane na forum...

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 20:50

Jeżeli to jest wg Ciebie negocjacja ceny to nie ja tu jestem "Januszem" prowizja od tej sprzedaży na allegro to 0.15 gr

Wiesz mentalność którą reprezentujesz sprawia że się wszystkiego odechciewa, piszczycie że nie ma części że biedronka zamknięta ale to jest efekt takich właśnie rozmów jak dajesz za półdarmo to jest ok bo klient przechytrzył system kupił tanio wydymał sprzedającego jest bohaterem swojego domu ego sięga zenitu.. a jak cena jest dla niego nie pomyślna to jest Januszem.... dlatego kupuje się w Polsce samochody najtaniej w europie zespawane z 3 nie do końca ze chciwości sprzedającego Janusza a z wymogu rynku ma być tanioooooooooo.................................. :D

Powiem ci kolego ile warta jest ta klapka:
20 złotych
- 19 % dochodowego
- 23% vatu
- 5 zł brutto kosztu pracownika który poświęci 1/3 roboczo godziny na poszukanie towaru i spakowanie paczki
- 3 czas pracy pracy poświęcony przez moją żonę na wypisanie i wydrukowanie listu przewozowego + telefon do kuriera
to nam daje
20 - 7,53 (podatki) - 5 - 3 = 4.47 zł nie licząc papieru streetch folii i taśmy do pakowania a gdzie tu fakt że żeby mieć taką klapkę trzeba kupić exa za ok 4-5 tyś ze spedycją włącznie.

regulamin mówi o upuście dla sprzedającego nie mówi o tym że masz sprzedać po niżej najniższej wartości w/w produktu na Allegro.pl bo to oznaczało by że jeśli mam silnik w idealnym stanie z niskim przebiegiem warty 2 tyś to na forum mam go sprzedać za 700 stów bo tyle sobie życzy Autozłom gdzie pan Heniek ze Zdziśkiem sprzedają motór z sohc z rozrządem w misce i dają na to 14 dni pisemnej gwarancyji rozruchowej ... ogarnij się proszę bo nie sądzę żebyś miał 15 lat skoro prawko masz...

I właśnie taki karol wpadnie do mnie z browarem i dostanie klapkę za free a koleś który wpada na forum szukać okazji kupi za 45 na allegro
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
drakerc
Posty: 129
Rejestracja: 2013-11-17, 00:35
Lokalizacja: Ełk

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 20:56

Super, ale pierwsza sprawa jest taka, że kolegami nie jesteśmy :).
Druga sprawa że mówimy o dwóch plastikach, ważących kilkanaście gramów. Nie kupuję ich na Allegro, bo 20zł za nie to przesada, bo zamiast nich mogę użyć rzepów, magnesu, metalu, czegokolwiek. No ale skoro jest fanklub i jestem jego członkiem, to robię temat, może ktoś, kto rozbiera te auta ma dużo zbędnych pierdół i chce oddać głupie plasticzki za pół darmo.
No ale nie, zamiast oddania jestem pouczony o swojej mentalności (tak poza tym pozdrawiam, ale nie mieszkam w Polsce, przebywam tu tylko od kilku lat, studiując na polskiej uczelni, na szczęście wychowałem się w nieco odmiennej kulturze :) ) i ktoś daje porównanie dwóch plastikowych śrubek do silnika za 2500zł. Nieźle, logika widzę świetna.

W każdym razie skończmy temat, masz już swojego kupującego na całą klapę, mi ta klapa byłaby niepotrzebna, potrzebowałem tylko zatrzasków - może ktoś inny się jeszcze zgłosi, jeśli nie, to na szczęście dzięki wolnemu rynkowi zamówię sobie je na Amazonie za $2 za sztukę z wysyłką i niestety (albo może i stety) nie wesprę pewnych ludzi z tego fanklubu :). Więc niestety na Allegro również ich nie kupię, wystarczy nieco rozszerzyć swoje horyzonty i pomyśleć, że świat na Allegro się nie zamyka, a importując auto z USA warto mieć możliwość zakupu części na Amazonie / eBaya / dealera.

Pozdrawiam i życzę Ci miłego dnia.

Klubowicz karolb863
Klubowicz
Posty: 2570
Rejestracja: 2009-12-26, 11:17
Lokalizacja: Poznań
Model Explorera: był II OHV,jest SOHC

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 21:00

no i fajnie....
pomyślałem że jak będę potrzebował coś poważniejszego niż klapa z zatrzaskami to wybiorę się na Rodeo Drive,to w stanach,więc na pewno wśród wielu luksusowych butików i hoteli jest tam jakiś szrot z częściami do starych Fordów czy inny Lincolnów:)
pozdrawiam i przepraszam za kasztana,ale nie mogłem się powstrzymać.
tel. 606414212

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 21:03

obstawiam, że jak nikt nie znajdzie w garażu to koledzy ci swoje wymontują z exów i oddadzą :D

Pozdrawiam,
Boris
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Wróć do „KUPIĘ”