Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z ceną i minimum jednym zdjęciem. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem! Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazdów, jak również samochodów na części, oraz głównych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc. Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie oólnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu również zdjęcie tego elementu. Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych elementów typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., których stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji.

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem: REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Awatar użytkownika
drakerc
Posty: 129
Rejestracja: 2013-11-17, 00:35
Lokalizacja: Ełk

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 21:06

Nie trzeba zupełnie, obecny system montażu prawie w pełni mnie zadowala, ale jeśli niskim kosztem ktoś chciałby się tego pozbyć, to chętnie odkupię. Jak ktoś ma robić mi wyrzuty, to podziękuję, ale na Amazonie można znaleźć zatrzęsienie części do F150, które pasują od roczników 98-2014, więc myslę, że na szrocie nie trzeba szukać, no ale ograniczone horyzonty robią swoje :).

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 21:11

Karolb863 opowiedz nam jak mimo twoich ograniczonych horyzontów udało ci się dzisiaj otrzymać paczkę z ameryki z łańcuchem do reduktora pierdachnąłeś Atlantyk łódką tam i na zad ? :D :P
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
drakerc
Posty: 129
Rejestracja: 2013-11-17, 00:35
Lokalizacja: Ełk

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 21:24

Niech zgadnę, zapłacił więcej za łańcuch używany niż kosztuje nowy z wysyłką w Stanach? :)

Klubowicz karolb863
Klubowicz
Posty: 2570
Rejestracja: 2009-12-26, 11:17
Lokalizacja: Poznań
Model Explorera: był II OHV,jest SOHC

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 21:33

wstyd się przyznać,ponieważ nie zrobiłem moich poważnych zakupów na Ebay czy innym Amazonie,tylko u kolegi z forum,a ten nikczemnik nie dał mi żadnego rabatu,podał cenę i koniec,właściwie to nie wiem czy mu tej paczki nie odesłać,jeszcze musiałem czekać-chyba z 10 dni,a paczka jest lotnicza,więc nie wiem co on robił z moją kasą tak długo,bo samolot aż tak długo chyba nie leci. :roll:
sam już nie wiem co robić,piwo sobie otworzę chyba,z tej rozpaczy oczywiście :cry:
ps:
ile kosztuje używany łańcuch,bo nie wiem,nie wpadłem na pomysł żeby to sprawdzić,nawet nie wpadłem na pomysł żeby takiego szukać,szukałem tylko nowego.
człowiek uczy się całe życie....
tel. 606414212

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-14, 21:51

buaahahaha pośmiejemy się u mnie w poniedziałek zawieszę na płocie plakat z napisem Amazon żebyś się lepiej poczuł
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Kupię zatrzaski mocujące schowka z bagażnika EXI / EXII

2016-09-15, 01:49

Krótka piłka - masz element - klapkę bagażnika co gościu szuka a mu gumki padły - dla mnie to komplet - a weź teraz rozbieraj i wysyłaj te gumki - a resztę klapy na złom. Nie kolego ale człowieczku - bez obrazy ale se...... baranka pancernego, nawet w brzózkę. ( to do poszukującego).
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Wróć do „KUPIĘ”