Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z ceną i minimum jednym zdjęciem. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem! Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazdów, jak również samochodów na części, oraz głównych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc. Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie oólnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu również zdjęcie tego elementu. Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych elementów typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., których stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji.

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem: REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Awatar użytkownika
Kamilj
Posty: 7
Rejestracja: 2016-10-18, 20:03
Lokalizacja: Gdynia
Model Explorera: 2007

[K] Skrzynia Biegów - POMOCY !

2017-05-18, 22:55

Hej,
Kupie do exa skrzynie 5 biegów automat. Może ktoś doświadczony podpowie, gdzie szukać lub podesle link ponieważ na allegro itd nie jest dostępna.

Oznaczenie skrzyni : 5R55N 7L2P 7000 DB BL2 714

EX : 4.0 KAT
ROK: 2007
VIN: 1FMEU73E67UB42104


Jeśli ktoś posiada taką na stanie proszę o kontakt:
500 522 426

albricht
Posty: 885
Rejestracja: 2010-09-03, 21:33
Lokalizacja: Wa-wa
Model Explorera: Jeep

Re: [K] Skrzynia Biegów - POMOCY !

2017-05-19, 07:05

Jak już to skrzynia 5R55S Bo skrzynie 5R55N występowały w autach Jaguar-S Type Lincoln LS Tunderbird Mustang
Mówiłem żeby naprawiać.
Exploiler I 93r całe szczęście się wyleczyłem
Jeep Grand Cherokee 5,2
Honda Accord 2,7l wersja USA
Masz problem z EX dzwoń śmiało 505 673 189
We wsi gadają że specjalista od ASB
Pier..... mam już dosyć explorerów nie naprawiam.

Wróć do „KUPIĘ”