Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z ceną i minimum jednym zdjęciem. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem! Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazdów, jak również samochodów na części, oraz głównych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc. Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie oólnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu również zdjęcie tego elementu. Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych elementów typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., których stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji.

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem: REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Józek
Posty: 3
Rejestracja: 2017-01-02, 18:07
Lokalizacja: Kraków
Model Explorera: Explorer III 4.6 2002

Kupię błotnik i maskę do Ex III 2002

2018-06-14, 17:20

Witam fanów Explorera,
Jako nowy na forum chciałbym podpytać starych wyjadaczy, czy ktoś nie posiada aby na handel części do Explorera III z 2002 roku.
Interesuje mnie lewy przedni błotnik z otworami montażowymi nakładki i maska.
Maska tylko w dobrym stanie, bo ta którą mam jest do wymiany, ponieważ aluminium się utleniło i spękało w okolicach mocowania zawiasów.
Pozdrawiam
Józek
Józek

Wróć do „KUPIĘ”