Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z <span style="color: #ff3300">ceną i minimum jednym zdjęciem</span>. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem!
Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazd&oacute;w, jak r&oacute;wnież samochod&oacute;w na części, oraz gł&oacute;wnych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc.
Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie og&oacute;lnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu r&oacute;wnież zdjęcie tego elementu.
Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych element&oacute;w typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., kt&oacute;rych stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem:
REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-13, 18:46

Witajcie.
Nie wiem gdzie to napisać więc na razie piszę tu.

Poszukuję osoby, osób (uczciwych :x ) które by chciały wraz ze mną utrzymywać miejsce gdzie mielibyśmy warsztacik do dłubania przy autkach, wszelkich innych prac warsztatowych, lakierniczych,ślusarskich i innych.

Ja na chwilę obecną majstruję tam przy exie i zajmuję się produkcją frontów meblowych lakierowanych z MDF.
Lakierowane są też inne rzeczy, np metalowe oraz tworzywa.
Czasem bawię się w jakieś spawanie.

Może ktoś ma kogoś ze znajomych kto chciałby zlecić jakieś podwykonawstwo z lakiernictwa ?

A może ktoś ma jakiś inny pomysł na wykorzystanie potencjału tego miejsca ?

Myślcie i piszcie w miarę szybko ;-)

Dokładny opis miejsca oraz fotki dostępne :
sekcja klubowa
dział: sprawy bieżące
temat: anton-jacek4

Jak by co to info itp na pw.
Ostatnio zmieniony 2012-11-13, 22:50 przez jacek4, łącznie zmieniany 1 raz.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-14, 18:49

No i co ?
Nie ma chętnych z wawki i bliskiej okolicy co nie mają bazy warsztatowej i mogą dłubać przy exie lub innym autku tylko pod blokiem lub na parkingu ?

Nie macie pomysłu na wykorzystanie potencjału tego miejsca, na jakąś produkcję lub inną działalność, albo całkiem odlotowe a realne pomysły i propozycje ?

Kurde - jakimś cudem nie mogę wstawić tych samych fotek co już wstawiałem w tym temacie tylko w innym dziale.

No cóż - po weekendzie zapodam nowe fotki lub jakiś filmik.

Pw do mnie znane. :-)
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
resetx
Posty: 4844
Rejestracja: 2010-02-23, 20:16
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Model Explorera: EX II 1997 SOHC
Kontakt: Strona WWW

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-14, 19:07

Proszę Jacek :)


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Moderator Kojot
Moderator
Posty: 4526
Rejestracja: 2010-12-06, 16:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-14, 19:11

hmm widzisz wszystko pięknie tylko to daleko :-(

Moderator Kojot
Moderator
Posty: 4526
Rejestracja: 2010-12-06, 16:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-14, 19:15

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xJi3qnK2Xyw[/youtube]
chyba że zrobimy coś takiego to nawet Resetx przyjedzie na myjnie i przegląd :-D ba wtedy trzeba będzie karnety i liste z kolejką zrobić !!! :-D
Ostatnio zmieniony 2012-11-14, 19:17 przez Kojot, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-14, 19:29

Kojot-myjkę mam więc tylko załatwiaj takie sprzęty do mycia, nawet wypiaskujemy :-D
Co do odległości to każdy sobie sprawdzi ile to jest i czy warto np. w porównaniu z warsztatami do wynajmu na godziny co ty też tam byłeś.
Poza tym te odległości czasem pokonywałeś.
No i nie kasztańmy - konkrety, konkrety.

Ps Paweł - dzięki za pomoc z fotkami - mi nie szło, ale ja to już nie pokolenie informatyczne.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
resetx
Posty: 4844
Rejestracja: 2010-02-23, 20:16
Lokalizacja: https://t.me/pump_upp
Model Explorera: EX II 1997 SOHC
Kontakt: Strona WWW

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-14, 19:38

Jeszcze zakasztanie:) pewnie bym przyjechał w odwiedziny do was a przy okazji umyć auto bo pewnie przez te 500km by się pobrudziło :)
btw w Poznaniu czy też obok była taka myjnia i z tego co pamiętam strasznie komuś to przeszkadzało (zapewne takim co Jacek dałeś z nimi filmik) i chyba już nie ma...

Dziwne że w takiej lokalizacji nie ma chętnych, jak by w mojej okolicy była taka hala z takimi możliwościami to na pewno by nie brakowało chętnych na zrobienie czegoś tam no i w sumie za tak śmieszne pieniądze (bo to ma znaczenie), nawet jak coś pójdzie nie tak to straty nie są wielkie...

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-14, 20:19

No właśnie - znam realia cenowe za wynajem czegoś podobnego w wawce......
Bez porównania.
Czasem tyle trzeba zapłacić za garaż z kanałem i mediami na jedno autko.
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Awatar użytkownika
Klubowicz RAFBOR
Klubowicz
Posty: 6093
Rejestracja: 2008-06-11, 13:12
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-15, 01:13

Dodam od siebie że miejscówka fajna. byłem osobiście i oglądałem. Sam miałem cos tam na mysli, ale niestety troche mi sie skomplikowała sytuacja finansowa.... niestety takie szalone czasy teraz :-/
Pozdrawiam
Rafal
503 185 961 jak nie odbiorę to oddzwonię

Awatar użytkownika
PLAYAUTO
Posty: 417
Rejestracja: 2011-05-04, 20:11
Lokalizacja: Warszawa/Tarnopol

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-17, 19:04

Potwierdzam miejscówka fajna dopiero wróciłem z od Jacka Kwadrat idealny na klub offroad i miejsce do napraw i spotkania. Sprzętu tez trochę jest myślę że zgrana ekipa i w tej kasce nigdzie nie znajdziemy takiego miejsca . A naprawdę warto by było. Kabina do lakierowania kompresor dość wydajny migomat stolarnia , deko nakładu i było by naprawdę fajne miejsce do spotów napraw itp Pomyślcie gdzie w Wawie w jednym miejscu na stałe można mieć taki dostęp do sprzętu i hali . Ja bym tam postawił najazd jako kanał i zrzutę zrobił na podnośnik kolumnowy. Koledzy z Wawki i okolic kwadrat fajny blisko woda i las teren do latania tez jest . Idealnie na spoty z Wawki wcale nie jest taki kawał .

Jacek tak jak rozmawialiśmy ja wchodzę w to jak ekipa uda się zebrać
Ogarnę elektrykę i założę alarm i CCTV mam trochę lamp i osprzętu to stanowiska byśmy ogarneli . Nowiutką szafę z narzędziami jakiegoś kompa do testowania i CDIF2 oraz zniżki z IC, Auto land, Polcar,Fota mogę udostępnić .

Kwadrat wymaga deko nakładu ale myślę że jak by parę osób z pasja się zebrało to było by do ogarnięcia i zamiast pod blokiem albo na parkingu samemu to było by gdzie jechać spotkać się i wspólnymi silami coś podziałać

Myślę że jak byśmy zrzutę zrobili to na miesiąc parę groszy by tylko nam wyszło góra 50-100ZŁ. Wiadomo żę jak nas więcej to kasowo lepiej i możliwości większe zrobienia jakiegoś podjazdu itp .

Ja jestem za
Ostatnio zmieniony 2012-11-17, 19:11 przez PLAYAUTO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Klubowicz RAFBOR
Klubowicz
Posty: 6093
Rejestracja: 2008-06-11, 13:12
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-17, 20:01

No jak by się zebrała ekipa to i ja mogę sie dorzucić. Na 100 to mnie jeszcze stać :-P
Pozdrawiam
Rafal
503 185 961 jak nie odbiorę to oddzwonię

Awatar użytkownika
PLAYAUTO
Posty: 417
Rejestracja: 2011-05-04, 20:11
Lokalizacja: Warszawa/Tarnopol

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-17, 21:14

Coś Jacek wspominał o czynszu 800zł plus media czy jakoś tak to na zgrana ekipę chcąca mieć fajny punkt to niewiele no i dostęp do komory lakierniczej w końcu w Warszawie i okolicy mamy parę osób. Jak dla mnie to idealna baza ja mam niedaleko bo niecałe 40km ale z wawy do Nasielska tez nie jest świat drogi. A jak by zorganizował jakieś pomieszczenie do noclegów to była by bajka .
Ostatnio zmieniony 2012-11-17, 21:24 przez PLAYAUTO, łącznie zmieniany 1 raz.

thermos
Posty: 204
Rejestracja: 2011-12-15, 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-21, 07:40

Ja sie pisze w ciemno! Mam jedna fure do zrobienia (tez Ford ale nie EX) i od miesiaca szukam miejscowki.

Awatar użytkownika
PLAYAUTO
Posty: 417
Rejestracja: 2011-05-04, 20:11
Lokalizacja: Warszawa/Tarnopol

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-21, 10:25

Jacek może napisz coś więcej o czynszu i terenie który można użytkować. Jak wygląda sprawa wynajmu itp. Może jakieś spotkanie osób zainteresowanych i coś ustalimy . Dowiedz się wszystkiego od właściciela.

Awatar użytkownika
Klubowicz jacek4
Klubowicz
Posty: 5873
Rejestracja: 2008-06-18, 21:37
Lokalizacja: Warszawa-Pr.Płd.
Model Explorera: EX II 1996 OHV

Re: Propozycje i pomysły na..... no właśnie

2012-11-21, 17:40

Wczoraj nie miałem czasu pogadać bo urobiony byłem, może w weekend będę, ale jutro lub najdalej w piątek będę na pewno wiedział.
Generalnie ja ze swoją częścią mogę robić co mi się żywnie podoba, a z całej reszty też korzystam (ja i właściciel robimy to samo, ta sama branża)
Ja mam takie oczekiwanie że płacę połowę czynszu, a zbiera się jakaś grupa chętnych do np. czterech osób i razem płacą drugą połowę opłaty i mają miejsce do działania (oczywiście do uzgodnienia kto,co i ile robi) :-) Dlatego ja chcę sam płacić połowę ponieważ oprócz exa produkuję tam fronty meblowe, piję piwo, grilluję, śpię i takie tam :-P

Wiadomo - mniejsza grupa - większe koszty dla osoby, ale za to łatwiej upilnować porządek, narzędzia itp. :-P
jacek4
kom. +48 515 276 140

W walce z ogniem nie ma kompromisów - są zwycięstwa, ale i czasem są porażki...
http://www.youtube.com/watch?v=NErhyfVwscU

Wróć do „REKLAMA”