po krótkiej kontemplacji doszedłem do podobnego wniosku.wg. mnie kupowanie takiego kloca z napędem na tył mija się z celem...
Cóż może jeszcze dołączę do grona szcześłiwych posiadaczy explorerów
dzięki za pomoc. Jeszcze tu wrócę!
po krótkiej kontemplacji doszedłem do podobnego wniosku.wg. mnie kupowanie takiego kloca z napędem na tył mija się z celem...