Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
kra
Posty: 1143
Rejestracja: 2007-07-26, 21:06
Lokalizacja: /'\dln.śl./'\
Kontakt: Strona WWW

Re: Wakacje, znów będą wakacje...

2010-02-22, 22:31

Dzięki, jeśli nie sekretne te książki to poproszę o tytuły, chętnie zanabędę i poczytam. :D

Awatar użytkownika
kra
Posty: 1143
Rejestracja: 2007-07-26, 21:06
Lokalizacja: /'\dln.śl./'\
Kontakt: Strona WWW

Re: Wakacje, znów będą wakacje...

2010-02-22, 22:33

Co do cen w HR to faktycznie jak patrzę to racja, "globalne ocieplenie" chyba ich dopadło i ceny z trendem temp. rosną w górę :/ . Generalnie mam z tą HR kłopot. :D

ultorx

Re: Wakacje, znów będą wakacje...

2010-02-22, 22:42

Na razie jest jedna "Chorwacja - Przewodnik żeglarza włóczęgi" :lol: o Czarnogórze dopiero powstaje-zresztą nie wiem jeszcze czy nie będzie to bardziej album z opisami niż książka-tam jest stanowczo za pięknie, żeby słowami opisywać-lepiej mi idzie focenie ostatnio.. no ale wydawca zdecyduje czego mu trza-ja prosty wyrobnik jachciany.. :-D

Awatar użytkownika
Moderator starwind
Moderator
Posty: 4858
Rejestracja: 2008-08-12, 20:49
Lokalizacja: Malbork
Model Explorera: '96 3" lift 32"BFG MT
Kontakt: Google+

Re: Wakacje, znów będą wakacje...

2010-02-23, 07:35

czyżby ta :D :roll: link
Ostatnio zmieniony 2010-02-23, 07:36 przez starwind, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech Moc Będzie z Nami :lol:
Adam

macnaze

Re: Wakacje, znów będą wakacje...

2010-02-23, 21:00

co to za praca? ja też chcę taką :-P pół roku w HR :!:

ultorx

Re: Wakacje, znów będą wakacje...

2010-02-23, 23:11

co to za praca? ja też chcę taką
-prowadzenie rejsów po Adriatyku-wcale nie tak różowo-załóg nie wybierasz-oni mają wakacje-Ty jesteś w pracy 8-)
starwind, taa... oto wypociny moje... rakiją waniają.. :mrgreen:

petro
Posty: 49
Rejestracja: 2010-03-09, 20:26
Lokalizacja: Tczew

Re: Wakacje, znów będą wakacje...

2010-05-15, 18:13

Polecam Pulę i dużo tańszy od domków auto camping Stoja po ichniemu brzmi auto kampa stoja.Można wjechać zwykłym autem i rozbic namiot( najlepiej gdzieś w ocienionym miejscu),lub wymajac jedną z dziesiatek przyczep na miejscu.Temperatura pozwala na spokojne noclegi nawet pod gołym niebem,bardzo dobrej jakosci sanitariaty,sklep na miejscu no i co wieczór zabawa przy Rakiji lub schłodzonej sangrii.Swego czasu udało mi sie załapać do drużyny siatkarskiej złozonej z Polaków,Słoweńców i Chorwatów.Podczas rozgrywek lokalnej ligi kempingowej zdobylismy 2 miejsce.Nagrodą był przelot nad wybrzeżem i 2 skutery wodne na cały dzień.Panowie i Panie ubawiłem sie setnie,pogoda -marzenie,woda kryształ........ ilekroć tylko mogę wracam w tamte strony ,choćby myslami.. Nie wiem jak w ub. i w tym roku cenowo,ale wtedy było to naprawde na kieszeń niezbyt zamoznego turysty z Polski.Polecam do zwiedzenia amfiteatr w Puli, cudone miasteczko Rowini no i całe wybrzeze aż do samego Dubrownika. Ps w Sylwestra 2008/2009 bawiłem na imprezie w Dubrowniku.Kilkanascie godzin autokarem z Gdańska i pierwszy szok-- Własnie zaczynał sie tam pierwszy zbiór mandarynek,temperatura 12-17 stopni w dzień i ok 10 w nocy.

Wróć do „Wyprawy”