Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
mika
Posty: 585
Rejestracja: 2007-07-22, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ŚLUB DANIELA - MAŁY ZLOCIK

2008-02-24, 09:20

Daniel To Farelka :lol: wpadła na ten pomysł z fotka EX i zamówiła go w Bydgoszczy –

Podziękowania dla koleżanki Farelki z Bydgoszczy Joasi ;-) (z firmy Jotul Polska Kominki), która to zamówiła tort dla Farelki - na ul Gdańskiej (cukiernia Sowa)

PS.

Tort to pomysł wszystkich
Ostatnio zmieniony 2008-02-24, 10:08 przez mika, łącznie zmieniany 5 razy.
IF YOU CAN READ THIS TURN ME BACK ONTO MY WHEELS
http://www.explorerforum.com/forums/sho ... stcount=17

EX II - XLT 95 4.0 V6 OHV (LPG) / lift 2" UP /265 75 R16

Awatar użytkownika
BliG
Posty: 1067
Rejestracja: 2007-07-16, 09:55
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt: Strona WWW

Re: ŚLUB DANIELA - MAŁY ZLOCIK

2008-02-24, 13:19

no to gratulacje :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
a Nowożeńcy czemu jeszcze nie w sypialni tylko na forum :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
małżeństwo już skonsumowane :-D nie dotarliśmy nawet do sypialni. :x
:lmao:

POWODZENIA!!! ...NA NOWEJ DRODZE ZYCIA ;P
...no i z Żoną ;-)
Pozdrawiam,
Adrian

sarelka

Re: ŚLUB DANIELA - MAŁY ZLOCIK

2008-02-24, 15:26

Chcielibysmy podziękować Gosi i Danielowi za gościnę i za to, że bardzo miło spędziliśmy sobotę.
Pozostałym przyjaciołom (chyba możemy tak Was nazywać) za miłą atmosferę i wielkie beep, beep oraz za jazdę na czerwonym swiatełku (chociaż raz bez skrupułów). ;-) :hug:

lucjas

Re: ŚLUB DANIELA - MAŁY ZLOCIK

2008-02-24, 17:12

my też !! my też!!!!

było SUPER
i jeszcze raz powtarzam OBOJE wyglądaliście prześlicznie - oby tak dalej :mrgreen:

Małgosiu i Danielu a na obiady w Bydgoszczy to chyba będziemy z Wojtkiem i Krzychem częsciej wpadać, bo były mniam mniam (jak to Krzysio mówi)

A i jeszcze chciałam podziekować Ewie, że tak mocno STO LAT ciągnęła :)

a tak poza tym to my jeszcze z Kasia i Hubim dłuuugo toasty za Wasze zdrowie w Łodzi wznosiliśmy, mamy nadzieję że obyło się bez czkawki :lol:

Awatar użytkownika
Hubi
Posty: 4159
Rejestracja: 2007-08-14, 13:07
Lokalizacja: Warszawa/Świnoujście
Model Explorera: EX I 1994 hotwheels

Re: ŚLUB DANIELA - MAŁY ZLOCIK

2008-02-24, 19:54

i tak jak już mówiliśmy na ślubie oby jak najmniej awarii na wspólnej drodze życia i jeszcze mniej w waszym (teraz już) wspólnym "dziecku" - tej małej explozji ;) :D

było extra! Kasia nie może wyjść z zachwytu ;) takiego brum brum mało które miasto miało okazję oglądać ;)

a potem już był tylko ogień, ogień, ogień (w wykonaniu Wojtka ;) i nocna jazda lekko nad asfaltem z małymi wirażami w kierunku Łodzi - nasza stara szkapa ledwo dysząc szczęśliwie dotarła do celu :mrgreen:

dalej to już tylko wieczorne polaków rozmowy, herbata z konia :roll: , agent Mulder i Scully, antykoncepcyjne łoże i małe deja vu z Lipin - Hamme, ja i łącząca nas linka ;) :P (tylko tym razem było "od tyłu") :mrgreen:

no i gdyby nie ten stół...
Ostatnio zmieniony 2008-02-24, 19:54 przez Hubi, łącznie zmieniany 1 raz.
w EXI nie ma rzeczy trudnych - czasem tylko są czasochłonne :chillout: 517015460

chevidan

Re: ŚLUB DANIELA - MAŁY ZLOCIK

2008-02-24, 20:34

cieszymy się że Wam się podobało.z chęcią powtorzylibyśmy spotkanie z tak miłą obsadą ale niestety nie planujemy z gosią naszych kolejnych ślubów.możliwe jednak że kiedyś będzie odpowiednia okazja aby Was znowu zaprosić.
Ostatnio zmieniony 2008-02-25, 13:29 przez chevidan, łącznie zmieniany 1 raz.

nemrod

Re: ŚLUB DANIELA - MAŁY ZLOCIK

2008-02-25, 12:04

nie planujemy z gosią naszych kolejnych ślubów
Hehehe nigdy nie mów nigdy, ja miałem powtórke po 3 latach. ...chyba po trzech :D :P

ale to długa historia :D 8-)

chevidan

Re: ŚLUB DANIELA - MAŁY ZLOCIK

2008-02-25, 14:37

mam prośbę do wszystkich fotoreporterów oraz operatorów kamer.czy mogli byśmy z gosią prosić o kopie zdięć i filmików?oczywiście wszystkie koszty z tym związane pokryjemy.mamy też swoją dokumętację ale jak to zwykle bywa brakuje kilku ujęć lub są słabej jakości.jak ktoś będzie chętny się podzielić to adres podam na PW

Awatar użytkownika
jash
Posty: 329
Rejestracja: 2007-07-12, 20:35
Lokalizacja: Poznań

Re: ŚLUB DANIELA - MAŁY ZLOCIK

2008-02-25, 22:31

Daniel,
teraz, po fakcie, ośmielę się stwierdzić, że głupio troszkę, iż tak wtargnęliśmy w Wasze przyjęcie weselne, ale między Bogiem a prawdą, takiej radości nie miałem dawno. Oglądając zdjęcia, patrzę jak urzeczony. Byłem, widziałem, ale jednak oglądam i aż się jakoś tak ... wzruszyłem. Piękna impreza. No i ten Wasz spokój. Do końca. To tygrysy lubią najbardziej. Gdybym miał wziąć ślub - hm, to w takim wydaniu. Tylko co by zrobiła moja rodzina z tymi swoimi "śmiertelnymi" autami? No, bo brat z landkiem by się jakoś u nas uchował.

Kochani,
dziękuję za możliwość spędzenia tego, jakże ważnego dla Was dnia, wspólnie z Wami.

Całuski
Jash

cruscher
Posty: 285
Rejestracja: 2007-09-16, 00:53
Lokalizacja: okolice łodzi
Kontakt: Strona WWW

Re: ŚLUB DANIELA - MAŁY ZLOCIK

2008-02-27, 21:53

Życzę szczęścia na nowej drodze życie i bardzo żałuję, że nie dotarłem (z przyczyn rodzinnych) za co bardzo przepraszam. Patrząc na zdjecia widzę że było bardzo fajnie...
Dwa duże fordy w mojej stajni: Econoline i Explorer - prezentowały się świetnie.
Pozdrawiam wszystkich Explorerowców z Łodzi i okolic.

Wróć do „Zloty i Spotkania”