Strona 1 z 1
					
				Explorer W-wa
				: 2014-02-24, 13:28
				autor: Liegnitz
				Dzień dobry szanownym Kolegom,
mam  pytanie czy ktoś coś wie o tym autku ewentualnie wcześniej oglądał?
http://otomoto.pl/ford-explorer-C32167373.html
Czy cena jest adekwatna do fury?
Będę wdzięczny za wszelkie info
 
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-02-24, 13:34
				autor: Robert Kamyk
				Oglądał go Kojot. ... auto do wielkich poprawek blacharskich...
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-02-24, 13:35
				autor: resetx
				Jeżeli sprzedający pisze prawdę to wydaje się godny zainteresowania :)trochę mało zdjęć środka, ciekawi też wymiana rozrządu, czy faktycznie miała miejsce...
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-02-24, 13:44
				autor: Wojciechow
				I kierownica jakaś taka zdarta jak na ten przebieg …
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-02-24, 15:33
				autor: mbmaster
				Ja go oglądałem w okolicach września. Cena była 17500zł
Zacytuje sam siebie 
Byłem dziś obejrzeć. 
Ogólnie auto na zdjęciach wygląda dużo dużo lepiej. 
Plusy 
-opony w dobrym stanie 
-silnik ładnie pracuje  (rozrząd cichutki ponoć wymieniany)
-gaz też chodzi bez problemu 
-biegi zmienia ładnie 
-bardzo sympatyczny właściciel 
minusy: 
-szafa mocno cofnięta ze 200tyś spokojnie, kierwnica zlochana na tyle że skóra nie trzyma się stelaża 
-środek do szorowania, nie działa podgrzewanie fotela kierowcy 
-szyberdach się zacina i nie reaguje na przycisk 
-zaawansowana rdza (z dużymi dziurami) pod progami jak i przy wlewie paliwa, rdza na spodzie klapy tylnej, mocna korozja tylnego zderzaka przez parktroniki 
-amortyzatory tylne pompowane do wymiany 
-środek trzeszczał na nierównościach 
-pęknięcia tapicerki fotela kierowcy 
-ogólnie na zdjęciach nie widać dużej ilości ocierek na lakierze
 
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-02-26, 21:12
				autor: norbertb
				....
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-03-01, 09:48
				autor: El Decaniowa
				Robert Kamyk, mbmaster,  czy posiadacie prawdziwą wiedzę na temat tego auta? Czy stan tego auta jest faktycznie taki, jak mówicie?
Pan norbertb, czuje się skrzywdzony tymi opiniami i twierdzi, że jest to szkalowanie i pomówienia. Bardzo proszę o zajęcie stanowiska w tej kwestii.
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-03-01, 10:23
				autor: Robert Kamyk
				Tak... potwierdzam to co napisałem wyżej. ... 

 Kojot oglądał tego Exa na moją prośbę ... blacharsko  porażka. ...
 
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-03-01, 10:37
				autor: El Decaniowa
				Robert Kamyk, dziękuję. Teraz jeszcze mbmaster.
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-03-01, 10:50
				autor: norbertb
				Serdecznie dziękuję Pani El Decaniowej za odpowiedzi, które jak widać po ich treściach były odczytane przy zbyt wysokich emocjach.
Nie napisałem, że czuję się pokrzywdzony oraz szkalowany opiniami jak ta Pani twierdzi. Kto zdążył przeczytać post zanim jego treść została zmieniona to wie ,że niczego co koledzy napisali o moim aucie nie negowałem a jedynie potwierdziłem stan faktyczny, za co oczywiście dostałem ostrzeżenie i post został zmieniony.
Nie zamierzam dalej kontynuować konwersacji na poziomie jaki reprezentuje pani, z którą pisałem na PW, a jeśli kogoś uraziłem to przepraszam nie było to moim celem.
Mam świadomość, że po opublikowaniu tego postu okaże się, że z powodu "naruszenia kolejnych punktów innych regulaminów" treść może zostać zmieniona lub zostanę całkowicie zablokowany i będzie to mój ostatni wpis. 
Korzystając z okazji, że jeszcze mogę coś napisać, życzę wszystkim posiadaczom Explorerów jak najdłuższych bezawaryjnych przebiegów i dziękuję za wszelką uzyskaną za pośrednictwem forum pomoc.
Pozdrawiam
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-03-01, 11:12
				autor: mbmaster
				Ja potwierdzam to co pisałem. Zaznaczam, że auto oglądałem około września 2013 roku.
Podejrzewam, że po zimie stan blachy się nie polepszył a wręcz przeciwnie.
Od tego jest ten dział żeby pomagać w zakupie dlatego dzielimy się informacjami o stanie pojazdów z rynku wtórnego. Jedyne czego nie jest pewien to przebieg no bo tego nie da się sprawdzić i tu się mogę mylić. Resztę potwierdzam byłem widziałem.
Według mnie post norbertb był normalny i śmiało go można przywrócić.
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-03-01, 11:56
				autor: decania
				Panowie, problem polega na tym że kolega norbertb przyznając się że to jego auto jest na sprzedaż stworzył znamiona oferty w dziale giełda. Nie mając odpowiedniej ilości postów nie może niczego oferować na sprzedaż. Trzeba było założyć nowy temat w kasztanach odnośnie dyskusji kto ma rację i jaki jest stan pojazdu. Tylko i wyłącznie dlatego post został zmieniony aby nie łamał regulaminu. Tylko i wyłącznie!
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-03-01, 12:07
				autor: El Decaniowa
				mbmaster, ależ ja nie twierdzę, że post był nienormalny tylko nie spełniający wymogu posiadania minimum 50 postów.
			 
			
					
				Re: Explorer W-wa
				: 2014-03-01, 12:23
				autor: mbmaster
				Oki już wszystko rozumiem.