Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Pietras
Posty: 170
Rejestracja: 2008-02-15, 09:26
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno

Re: Piski przy jeździe po nierównej nawierzchni

2015-03-02, 09:17

Jak masz problem z lokalizacją luzu czy dziwnych odgłosów to możesz się wybrać na stację diagnostyczną tam gdzie robią przeglądy okresowe samochodów. JA tak robię, Płace do 20pln i sprawdzają mi cały układ zawieszenia a za 30 to mam komplet, Amorki, luzy i hamulce. Lubię wiedzieć na czym stoję i tak robię przynajmniej raz na trzy miesiące. JAk przychodzi okres badania to przynajmniej wiedzą że dbam o samochód i jak jest jakaś drobna niedogodność to i tak mnie puszczają bo wiedzą że to zrobię . Tylko jak będą ci sprawdzać zwieszenie to niech ci lekko samochód podniosą i odprężą zawieszenie przednie bo na szarpakach pod obciążeniem to nawet wywalony sworzeń nie wyjdzie

kuba
Posty: 21
Rejestracja: 2015-01-02, 17:39
Lokalizacja: Tczew

Re: Piski przy jeździe po nierównej nawierzchni

2015-03-09, 23:35

Witam
łącznik nowy zamontowany piszczy dalej ale troche oleju w dolny sworzeń załatwiło sprawe.Teraz jest ok zobaczymy na jak długo. Jak znowu zacznie piszczeć to wymienie.Dzięki za wszystkie rady myślę że temat możemy spokojnie zamknąć.
pozdr.

Wróć do „ZAWIESZENIE I UKŁAD KIEROWNICZY”