Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
geos1
Posty: 481
Rejestracja: 2007-07-15, 20:58
Lokalizacja: Warszawa
Model Explorera: Chevrolet Trailblazer 4.2

Odtwarzacz CD

2015-12-18, 10:11

Witam,
Zablokowało mi płytę CD w radioodtwarzaczu: tzn płyta gra bez zastrzeżeń jak włączę odtwarzanie CD, ale jak przyciskam "eject"..to tylko pstryka.. i nie chce wysunąć płyty;
Może ktoś zna jakiś łatwt sposób żeby wydobyć ta płytę z odtwarzacza??? Nie zależy mi na płycie... może sie zniszczyć... ważne żebym ją stamtąd wyciągnął ... bo jej obecność tam zaczęła mnie wkurzać... :-)
Osobiście próbowałem już jakimś drucikiem przez szczelinę podważać, zahaczyć, ale nic z tego... Czy znacie jakiśc dobry sposób na zablokowaną płytke CD... najlepiej bez konieczności demontażu calego radio-odtwarzacza? Albo może ktoś może polecić jakiś serwis, który szybko by sobie z tym poradził???

pozdrawiam
geos1
A.P.

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Odtwarzacz CD

2015-12-18, 10:18

Szukałeś dziurki na spinacz? :) Zawsze w radiach jest awaryjny "otwieracz" wypychający płytę...
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
geos1
Posty: 481
Rejestracja: 2007-07-15, 20:58
Lokalizacja: Warszawa
Model Explorera: Chevrolet Trailblazer 4.2

Re: Odtwarzacz CD

2015-12-18, 10:23

Szukałeś dziurki na spinacz? :) Zawsze w radiach jest awaryjny "otwieracz" wypychający płytę...
nie.. nie szukałem,.. pierwsze slyszę... :-) Obejrzę cały panel tej części z CD... i zobaczę dokładnie czy jest... ale nie rzuciała mi się w oczy żadna dziórka.. W całym tym kombo.. jest i kaseta, CD i radio..
Dzięki za podpowiedz Rad-T...
geos1
A.P.

Wróć do „ELEKTRYKA, OŚWIETLENIE, ZAPŁON”