Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Kstor
Posty: 43
Rejestracja: 2007-10-13, 21:02
Lokalizacja: Łódź

Re: [LPG] problem z gazem

2009-12-07, 14:42

proszę, tel. 042/6745958
Pozdrowienia z miasta na 2 litery: UĆ

Francuz
Posty: 16
Rejestracja: 2009-09-29, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt: Strona WWW

Re: [LPG] problem z gazem

2009-12-10, 20:11

dzięki za namiar, dzwoniłem i skończyło się tak jak przypuszczałem, Panowie nie mają urządzeń do diagnostyki i ustawień instalacji bigas.

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: [LPG] problem z gazem

2009-12-10, 20:16

Francuz poczytaj tutaj:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic692329.html

moze cos Cie natchnie - jest soft, interfejs widac tez mozna kupic wiec moze jednak samemu podzialac ?

i jeszcze namiar:
DAMP-POL Instalacje Gazowe, AUTO-GAZ - instalacje
Branża: Samochody - gazowe instalacje
* Łódź, ul. Malownicza 67 /69
* tel. 042 2122782
* E-mail do DAMP-POL Instalacje Gazowe

* Wizytówka
Słowa kluczowe firmy: instalacje klimatyzacja diagnostyka samochodowa instalacje gazowe, INSTALACJE GAZOWE, DIAGNOSTYKA, KLIMATYZACJA, AUTOGAZ, MECHANIKA POJAZDOWA, SAMOCHODOWA, INSTALACJE, GAZOWE, DIAGNOSTYKA SAMOCHODOWA, AKME, BIGAS

oraz

Teraz Witold Szymaniak
Postaw na profesjonalistów.
Branża: Samochody - gazowe instalacje
* Łódź, ul. Pomorska 250
* tel. 042 6761623
* E-mail do Teraz Witold Szymaniak
* Wizytówka
Słowa kluczowe firmy: gaz wtryski gazu SGI Landirenzo Omegas Bigas, SAMOCHODOWE INSTALACJE, GAZOWE, MONTAŻ, CZĘŚCI SAMOCHODOWE, ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA, GAZ, INSTALACJE GAZOWE, SAMOCHODY, UTRYSK GAZU, NAPRAWA, DIAGNOSTYKA, AUTO, BIGAS, GAZ WTRYSKI GAZU SGI LANDIRENZO OMEGAS
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Francuz
Posty: 16
Rejestracja: 2009-09-29, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt: Strona WWW

Re: [LPG] problem z gazem

2009-12-10, 20:29

właśnie od Szymaniaka zacząłem, rozłożył ręce i wysłał mnie do Wawy, niby zrobili, regeneracja listew, wymiana filtrów, ustawienia, jeden dzień było OK a teraz owszem na gazie jeździ, ale na stopie czuje nierównomierną pracę silnika aż cały samochód wpada w wibracje, ale podczas normalnej jazdy nie czuję nic złego.

zaraki

Re: [LPG] problem z gazem

2010-03-23, 18:51

panowie znow mam problem z moja instalacja lpg.oczywiscie nie widzi mi sie jechac do tego walkonia u ktorego bylem ostatnio.padl mi 1 wtrysk.za nic w swiecie nie moge sie od gazownikow dowiedziec czy wystarczy kupic zestaw naprawczy,czy szukac calej listwy.heeelp bo jazda na pb mnie wykonczy ....finansowo :cry:

Awatar użytkownika
mastan
Posty: 551
Rejestracja: 2007-08-18, 22:40
Lokalizacja: Kwidzyn, pomorskie

Re: [LPG] problem z gazem

2010-03-23, 19:28

Zaraki ,a jaką masz listwę wtryskiwaczy ???
Samochód będzie ci służyć do końca życia,jak będziesz nim bardzo szybko jeździł.

zaraki

Re: [LPG] problem z gazem

2010-03-23, 20:08

instalacja to omvl dreamXXI.listwy mam 2 po 3 wtryskiwacze.napis na nich to reg fast.podstawka pod wtryski jest aluminiowa

Awatar użytkownika
mastan
Posty: 551
Rejestracja: 2007-08-18, 22:40
Lokalizacja: Kwidzyn, pomorskie

Re: [LPG] problem z gazem

2010-03-23, 21:22

Jeśli masz przejechane na tej instalacji kilkanaście tysięcy to potrzebny będzie kompletny zestaw naprawczy listwy wtryskiwaczy ,a raczej dwa zestawy ,czyli wydatek ok. 200zł z przesyłką .
Samochód będzie ci służyć do końca życia,jak będziesz nim bardzo szybko jeździł.

zaraki

Re: [LPG] problem z gazem

2010-03-24, 06:46

tak ale jaki bo sa 2 rodzaje i nie wiem ktory.sam pewnie tego nie wymienie.znow bede szukal jakiegos fachowca. :cry:

Awatar użytkownika
ŁYSY
Posty: 222
Rejestracja: 2007-08-24, 10:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: [LPG] problem z gazem

2010-03-24, 19:48

Samego zestawu na jeden wtrysk to mało prawdopodobne abyś znalazł, chociaż zależy pewnie od firmy. Ja jak kupowałem, to w zestawie chyba było 4 na jednej listwie, więc musiałem nabyć dwie, żeby wymienić wszystkie. Było coś na sztuki, ale zupełnie nie opłacało się. W ogóle to wymień całość, bo będziesz miał pewność. Jeśli za miesiąc padnie ci kolejny i kupując kolejną pojedyńczą sztukę, to zapłacisz tyle co za wszystko, biorąc pod uwagę koszty przesyłki i robocizny. Ja też mam Dreama XXI. Znalazłem je w jakimś sklepie w necie. W Łodzi to do firmy Stefanowskiego "Na Gaz". Tani chyba nie są, ale mają raczej dobrą opinię. Ja wymieniałem zestawy niedaleko swego miejsca zamieszkania. Co do różnych typów wtrysków, to nie miałem wątpliwości przy kupnie, albo fartem trafiłem.
Explorer 2'' lift, 31x10,5x15

zaraki

Re: [LPG] problem z gazem

2010-03-25, 06:35

o nie nie tylko nie stefanowski.raz ze maja ceny z kosmosu i jeszcze musial bym czekac 2 tyg az racza mnie przyjac.znalazlem gazownika na wydawniczej.za regulacje i montaż powiedzial mi 100zl.to nie tak tragicznie.dzieki koledze MASTAN wiem co i gdzie kupic.jutro zamawiam.pewnie przyjdzie w polowie przyszlego tyg.kupie 2 zestawy i wymienie wszystkie wtryski. :evil:

[ Dodano: 2010-05-18, 17:01 ]
wtryski zalozone.teraz nie ma mi kto tego zkalibrowac.masakra.chodzi mi na gazie jak przed wymiana.zaproponowali mi ze moga zalozyc listwy innej firmy.to teraz pytanie mozna tak zrobic
Ostatnio zmieniony 2010-05-18, 17:02 przez zaraki, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „INSTALACJE LPG i UKŁAD PALIWOWY”