Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 433
Rejestracja: 2010-04-17, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-14, 18:50

Może Panie Borisie w końcu mi pieniądze za mojego Explorera oddasz ?!
Czekam już chyba pół roku ! Nie oddzwaniasz, nie odpowiadasz na maile, a częściami widzę nadal HANDLUJESZ więc żyjesz !!
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuką jest zrobić to na bocznej ;))
Obrazek

Awatar użytkownika
Klubowicz MirEx68
Klubowicz
Posty: 2850
Rejestracja: 2009-12-28, 01:21
Lokalizacja: St. Gierałtów
Model Explorera: II OHV 96 156KM

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-14, 20:50

O się robi ciekawie. :-D
tel. 723810754 chcesz się dodzwonić napisz wcześniej SMS-a, w wolnej chwili oddzwonię.

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-14, 20:58

Panie Wujek natychmiast po tym jak mi prześlesz 8 nowych cewek, które obiecałeś razem z samochodem i dokument z Holenderskiego RWD że można sprzedać Exa z Vinem od mitsubishi colta to nie temat do takiej rozmowy więc przerzucam do kasztanów ale temat zostawiam jako otwarty zobaczymy jak się rozwinie dostałeś za tą kupę złomu tyle ile wycenił niezależny rzeczoznawca i tak uważam, że za dużo bo jeszcze 500 pln mnie wycena kosztowała tak jak pisałem Ci w sms że miałeś oddać kasę i sobie go zabrać razem z czujnikiem ciśnienia oleju od VW passata który miał naprawić silnik ;-)

I proszę nie wrzucaj nam tu na forum tych swoich przynęt w stylu sprzedaje swoje cudo F150 fota auta na placu w Holandii pobrana z autoscouta i zamieniam na to ale to też może sprzedam bo tu się już większość połapała o co chodzi jak na innych forach ;-)

Jak masz coś to obgadania w sprawie tego auta to zapraszam na PW bo przez telefon nie chce mi się słuchać tej twojej nawijki
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 433
Rejestracja: 2010-04-17, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-14, 21:11

Pismo z RDW mam, że zostało to wszystko zrobione legalnie. Numer VIN w Holandii był nadawany importerom którzy sprowadzali samochody i robili homologacje europejskie.
Firma, która robiła przeróbkę już nie istnieje, ale papiery są.
I kolejna rzecz nie gadaj głupot bo numer tylko był na ramie i pewnie go już nie ma...
Kolejna rzecz, co mnie interesuje twój rzeczoznawca, byłeś widziałeś zabrałeś.
Mój pewnie wyceniłby go na 11...
Ja nie mam pewności, że ty jako zapalony handlarz wymieniłeś połowę rzeczy w tym aucie by wymusić na mnie obniżenie ceny ! Nie zdziwiłbym się !!
Jak dla mnie jesteś zwykłym oszustem i tyle !
Zgodziłem się na dużo niższą kwotę obiecałeś sam, że zapłacisz chociażby w ratach i mnie olałeś.
I jak coś nie wrzucam żadnych aut z żadnych scoutów, wszystkie samochody mam swoje, a twoje opinie i innych mam w DUPIE !
Zapłać mi 9 tyś tak jak się umawialiśmy i dostaniesz odemnie CEWKI, Świece i co tam jeszcze znajdę !

A F-150 to nie jest żadne cudo chyba, że dla Ciebie dla mnie to wół do pracy...
Wyślij mi środek do niego i będziemy kwita.
Ostatnio zmieniony 2015-04-14, 21:16 przez Wujek, łącznie zmieniany 3 razy.
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuką jest zrobić to na bocznej ;))
Obrazek

Awatar użytkownika
Klubowicz boris
Klubowicz
Posty: 2051
Rejestracja: 2012-11-18, 18:01
Lokalizacja: Nakło Nad Notecią

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-14, 21:57

Pismo z RDW mam, że zostało to wszystko zrobione legalnie.
miałeś wysłać pół roku temu taki był warunek rozliczenia między nami chociaż scan że istnieje chyba że istnieje tak samo jak firma która go robiła
Kolejna rzecz co mnie interesuje twój rzeczoznawca, byłeś widziałeś zabrałeś.
samochód który miał być w "dobrym" stanie, z przebiegiem 170 tkm. (moderator ma kopie twojego postu) z maską i błotnikiem do malowania i klikającą klawiaturą na lewej głowicy po przejechaniu 600 km na miejscu okazało się że do malowania jest każdy element, jeszcze przez środek dookoła był objechany gwoździem co wyszło po umyciu, przebieg nie wynosił 170 a 210 tkm co też Cie zaskoczyło, ASB "po remoncie" nie wrzucała 2 szarpała i rzurzniła pewnie dlatego nie chciałeś na lawetę nawet wjechać, miało wyplute obie uszczelki pod głowicą masło w obu głowicach łyse sparciałe opony, po wjechaniu na kanał następnego dnia okazało się że wywalony jest tylny most i przednie półosie a lało się z niego jak z zarzynanej świni o wszystkich 4 piastach nie wspomnę. Mistrzostwem już był Vin niezgadzający się z papierami w zasadzie 2 Viny można sobie wybrać który się bardziej podoba ;-)

teraz matematyka: w ogłoszeniu było 10000
po oględzinach miało być być chyba z 8200 + twoje cewki (świece mi dałeś 8szt. Ładne opakowania zbiorcze Motorcrafta ładne opakowania pojedyncze a wśrodku stare wypalone NGK zostawiłem je na pamiątkę żeby pamiętać że nawet ja mogę wyjść na idiotę)
dostałeś 5000 na miejscu 1000 przelewem (cewki i dokumenty nadal nie dotarły nawet dowód że istnieją) a w ostatnim mailu chciałeś 7200 a potem sms'em chociaż 1000 do tych 6-ściu więc skąd teraz teraz wyszło 9000 nie wiem

żeby wyjść z patu jakim był brak cewek, dokumentów, brak chęci odebrania auta i zwrotu pieniędzy za samo auto nie wspomnę o 1700 za transport i wynajem lawety, wynająłem niezależnego rzeczoznawcę do wyceny auta wziął za to 500 a auto wycenił na 6600 brutto dokładnie tyle co stoją w Holandii takie zajazdy w granicach 1500 euro dostałeś 6 kafli i 600 byś dostał gdybyś chociaż wywiązał się z cewek, które miałeś dosłać bo na dokumenty dobrze wiem że nie ma szans zresztą nie tylko ja bo jak jechaliśmy trzej lawetą to w między czasie też cie ktoś przez tel za brak dokumentów opier....
I jak coś nie wrzucam żadnych aut z żadnych scoutów, wszystkie samochody mam swoje, a twoje opinie i innych mam w DUPIE !


http://www.explorerfanklub.org.pl/forum ... 658#214658

wróciłeś i wrzucasz tak jak inne byłem u Ciebie pod kamienicą i jakoś nie widziałem floty wyjątkowych amerykanów, pewnie dlatego zawsze "wrzucasz podobne" jak jak bym miał jedynego w Polsce takiego Rangera to miałbym chociaż z jedną fotę w komórce . . .
Wyślij mi środek do niego i będziemy kwita.
nie boisz się że podmieniłem?
Ostatnio zmieniony 2015-04-14, 22:04 przez boris, łącznie zmieniany 2 razy.
Był Ford Explorer Sport Trac 4.0 SOHC
Był Ford Explorer III 4.6 V8 Limited
Ford Explorer II 4.0 V6 OHV 4" Sport edition by Boris

Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 433
Rejestracja: 2010-04-17, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-14, 22:46

No i widzisz znów ściemniasz !
W ogłoszeniu napisałem, że nie wiem co jest z autem przywiozłem go i postawiłem u mechanika. Pisałem ównież że proszę sie skur... żeby mi się zajął autem i nie potrafię się doprosić.
Kolejna rzecz, przez telefon powiedziałem Ci, że nie wiem jaki jest stan faktyczny pojzdu bo nie miałem okazji się nim przejechać.
Napisałem maska i błotnik bo to widziałem.

Laweta 1700 ja Cię proszę, za taką kasę to 2 auta z Holandii mi wiozą i to trochę większe niż Explorer !

Bardzo dobrze wiedziałeś co kupujesz i od pczątku knułeś taki plan.
Przyjechałeś nagle okazało się, że masz tylko 5 tyś i kurde reszte przelejesz !
Mam umowę z tobą jak byś zapomniał taką spisaliśmy, w której jest napisane:
Zapłacono gotówką 5000 druga wpłata 1900 w ciągu 7 i trzecia 1900 w ciagu 14 dni.
Jak dla mnie to wychodzi 8800 PLN... W tej cenie miały być cewki.

W końcu stwierdziłeś, że ok przelejesz mi 7K... tylkmo nie masz bo coś tam i będziesz przelewał w ratach.

Świece i cewki które dostałeś nie były do tego auta, były to moje cewki z 2 samochodu, bo wymieniałem na nowe ( o czym też Ci mówiłem ). Jak coś odeślij mi je jak możesz, razem z cewkami.

Co do VINu to dowiedziałem się od Ciebie i przy tobie dzwoniłem do firmy transportwej, która odbierała to auto jak mogła coś takiego zerobić. I ...eeeee.... kolesia, że kradzione auto przywiózł.

Co do mojej floty to chyba pod moim domem widziałeś MGM z 2009r w bramie stał kolejny rządowy MGM z 2000r, a reszta na moim magazynie niestety nie mam tyle miejsca żeby trzymać.

A specjalnie dla Ciebie mój ranger, f-150 i colorado żeby nie było:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2015-04-14, 22:50 przez Wujek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuką jest zrobić to na bocznej ;))
Obrazek

Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 433
Rejestracja: 2010-04-17, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 00:39

Nie usuwaj moich postów niech się wszyscy dowiedzą jaki z Ciebie krętacz, piszesz, obiecujesz, a później zapominasz dziwnym trafem !!
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuką jest zrobić to na bocznej ;))
Obrazek

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 07:06

Nie usuwaj moich postów niech się wszyscy dowiedzą jaki z Ciebie krętacz, piszesz, obiecujesz, a później zapominasz dziwnym trafem !!
Wujek - Twoje "przepychanki" z Borisem zostały przeniesione: Kasztany - Wujek & Boris - rozmówki handlowe...
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 08:29

polskie rozmówki handlarzy :D

Obrazek
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
decania
Posty: 3370
Rejestracja: 2011-08-11, 21:15
Lokalizacja: Płock
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 08:46

Stwierdzić mogę jedno, zdecydowanie bym się nie nadawał do takiego zawodu :-P
Patryk
723-371-234

Awatar użytkownika
Wujek
Posty: 433
Rejestracja: 2010-04-17, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 10:01

Nie jestem żadnym Handlarzem jak to już powtarzałem !
Kupiłem dla siebie EX'a zrobił mnie w Ci... Holender i chłopaki w polskim serwisie, a później Pan Boris... Nie przywoże aut na Handel, ciężko zrozumieć ?
Czasem jak już, to pomagam przy znalezieniu auta dla kogoś w EU lub USA...
A Pan Boris, jak dlamnie jest oszustem...
Nie sztuką zabić muchę na przedniej szybie, sztuką jest zrobić to na bocznej ;))
Obrazek

Awatar użytkownika
Klubowicz wit.rys
Klubowicz
Posty: 2187
Rejestracja: 2013-03-17, 09:36
Lokalizacja: Chyrzyna-podkarpacie
Model Explorera: już nie ...

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 17:56

Wujek - Twoje sformułowania mogą zostać odebrane jako łamanie przepisów prawa... Jeśli spór prywatny nadal będziesz zamierzał "rozwiązywać" na forum publicznym* będę zmuszony usunąć Twoje posty oraz ukarać Cię ostrzeżeniem... ... ...

* - patrz regulamin
Witold
(604902478, wit.rys@gmail.com)

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 4573
Rejestracja: 2007-10-19, 15:54
Lokalizacja: Bydgoszcz/Lisi Ogon
Kontakt: Strona WWW

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 17:58

Witek......
smartpar.pl

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 18:01

Taaa...

ja proponuję zamknąć forum - nie będzie problemu wtedy :D
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Awatar użytkownika
Robert Kamyk
Posty: 3073
Rejestracja: 2009-04-10, 20:07
Lokalizacja: Warka
Model Explorera: BRAK

Re: Boris & Wujek - rozmówki handlowe...

2015-04-15, 18:33

Taaa...

ja proponuję zamknąć forum - nie będzie problemu wtedy :D
Dokładnie ;-)
Za późno...
Obrazek
... jest dopiero po śmierci...

Fon: 508212090
Robert

Wróć do „KASZTANIENIE”