Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z ceną i minimum jednym zdjęciem. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem! Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazdów, jak również samochodów na części, oraz głównych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc. Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie oólnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu również zdjęcie tego elementu. Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych elementów typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., których stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji.

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem: REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Kassei
Posty: 8
Rejestracja: 2013-12-09, 01:31
Lokalizacja: Cieszyn

Kupię Explorera II 4.0 SOHC

2019-01-18, 10:35

Jako, że kolega Madakelus sprzedając auto nie zauważył mojego poprzedniego ogłoszenia, to zamieszczam jeszcze jedno, żeby nie było wątpliwości. Potrzebuję auto na dawcę skrzyni do Rangera, ale nie na zasadzie, że wyjmuję co potrzebuję a reszta idzie na złom czy allegro w częściach. Jeśli ktoś ma sentyment do auta to wyjaśniam, że Explorer będzie u mnie jeździł a jak kiedyś siądzie skrzynia w Rangerze, to skrzynia tego pierwszego pójdzie do drugiego, ale ta zepsuta wróci po remoncie do Explorera, którego będę dalej używał. Auto może mieć jakieś dolegliwości - nie szukam "igły" ;) Cena musi być rozsądna. Skrzynia musi być ok. Jeśli będą jakieś dolegliwości typu dzwoniący rozrząd czy mosty to autem będzie trzeba do mnie dojechać albo go przywieźć, ale i tak będę nim zainteresowany. Szukam auta NIE MOTANEGO. Dopuszczam egzemplarz niezarejestrowany. Może być Faktura VAT. Jak ktoś chce sprzedać, bez nerwów, czy prób negocjacji 70% upustu, to zapraszam do kontaktu w tym temacie lub (mail / PM)

t-rex
Posty: 6
Rejestracja: 2018-06-04, 17:44
Lokalizacja: Zgierz
Model Explorera: 4.0 V6 1996

Re: Kupię Explorera II 4.0 SOHC

2019-10-03, 10:05

Witam. Temat umarł czy aktualny? Pozdrawiam

Wróć do „KUPIĘ”