Rejestracja na forum została wyłączona. Obecnie forum pełni rolę archiwum wiedzy zebranej na przestrzeni lat.
Regulamin forum
UWAGA!!!
Ogłoszenie powinno zawierać pełny opis przedmiotu ogłoszenia wraz z ceną i minimum jednym zdjęciem. Link do aukcji może być tylko uzupełnieniem! Wymóg minimum jednego zdjęcia przedmiotu ma miejsce w przypadku sprzedaży całych pojazdów, jak również samochodów na części, oraz głównych części typu silnik, reduktor, skrzynia, blachy, tapicerka, szyby, koła, opony, etc. Ogłoszenia o sprzedaży samochodu na części powinno zawierać zdjęcie oólnego stanu samochodu, a w przypadku wystawienia konkretnego elementu również zdjęcie tego elementu. Wymóg minimum jednego zdjęcia nie obowiązuje w przypadku sprzedaży drobnych elementów typu łożysko, śruby, piasta, rączka, etc., których stan wizualny nie ma wpływu na działanie elementu. W uzasadnionych wypadkach moderator może jednak wymagać uzupełnienia ogłoszenia o zdjęcie.
Ogłoszenie nie spełniające reguł będą usuwane bez ostrzeżenia.
Ogłoszenia w dziale SPRZEDAM, pozostające bez odpowiedzi, zostają automatycznie usuwane po 90 dniach od chwili ostatniej aktywności/publikacji.

Pełny regulamin można znaleźć pod poniższym linkiem: REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
Awatar użytkownika
madakelus
Posty: 434
Rejestracja: 2011-11-06, 15:52
Lokalizacja: TST

Sprzedam Ex II SOHC

2018-12-28, 20:55

Witam.
Na razie tyko na forum daje ogłoszenie, więc Exploroholicy mają prawo pierwokupu ;)

Ex II 1997r 4,0 SOHC PB + LPG w ciągłym użytkowaniu chociaż od wiosny więcej stoi niż jeździ
Przebiegu auto ma około 110 tyś, klima sprawna, napędy sprawne, elektryka sprawna, ogólnie autko w oryginale i nie zniszczone
Z rzeczy mniej sprawnych to niestety rozrząd zaczął dzwonić i jeśli to ma dla kogoś znaczenie to po rozgrzaniu silnika przestaje...
NiVO przed odłączeniem działało a odłączyłem bo... przepalił się wydech i to tak szczęśliwie że spaliny przepaliły tą gumową poduchę od amora w związku z czym NiVO pompuje sobie powietrze w cały świat...
Następnie też jest wieczny :evil: błąd P107 zła mieszanka bank1 (o ile dobrze pamiętam) - bynajmniej wymieniałem uszczelki kolektora górne i dolne i to dwa razy bo myślałem że może jakiś błąd prze składaniu był ale ciągle wywala ten check engine...
Trochę rudej standardowo na progach, na prawdę trochę... ale za to więcej jest na rancie prawego tylnego nadkola pod tą plastikową nakładką
Cena jaka mnie interesuje za autko to 4500 PLNów... Jak ktoś chce się targować to 4900 i od razu mówię że opuszczę 400 złotych :-D

Więcej zdjęć mogę wysłać zainteresowanym na emaila

W razie potrzeby to tel do mnie: 606 107 866
Załączniki
DSC_0408.JPG
DSC_0408.JPG (92.93 KiB) Przejrzano 9066 razy
DSC_0407.JPG
DSC_0407.JPG (94.19 KiB) Przejrzano 9066 razy
DSC_0170.JPG
DSC_0170.JPG (47.34 KiB) Przejrzano 9066 razy

Awatar użytkownika
Rad-T
Administrator
Posty: 10016
Rejestracja: 2007-06-22, 20:46
Lokalizacja: Kampinos
Model Explorera: SOHC 99, OHV Sport 92
Kontakt: Strona WWW Facebook

Re: Sprzedam Ex II SOHC

2019-01-03, 18:22

poszło PW ;)
Remont SOHC in progress... the end...
...Cars don't talk back they're just four wheeled friends now...

Kassei
Posty: 8
Rejestracja: 2013-12-09, 01:31
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Sprzedam Ex II SOHC

2019-01-18, 10:10

Aktualne ?

Kassei
Posty: 8
Rejestracja: 2013-12-09, 01:31
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Sprzedam Ex II SOHC

2019-01-18, 10:22

Już się dowiedziałem, że niestety nieaktualne. Moje ogłoszenie chęci kupna takowego egzemplarza wisi już od paru miesięcy:

http://www.explorerfanklub.org.pl/viewt ... 30a1dea3a0

Szkoda, że autko nie zostało na forum :( Oczywiście do sprzedającego nie mam pretensji bo mogłem częściej na forum zaglądać ;)

Wróć do „SPRZEDAM”